Žodžiu sveikatos ir mitybos

parašė , 2012-03-14 20:42

Žodžiu audinius, tokius kaip dervų, dantys ir kramtomųjų raumenų yra gyvenimo audinių ir todėl turi pačios mitybos reikalavimus kaip kitų gyvųjų audinių įstaiga. Maistingą maistą ir puikus burnos higienos padėti užtikrinti, kad dantų ir dantenų gyventi sveiką. Priešingai, prasta mityba ir netinkamo burnos higienos gali sukelti daug žodžiu sveikatos problemų.

Net ir išsivysčiusių ekonomikų, kai maistas gali būti lengvai prieinama, žodžiu sveikatai gali būti pažeista pernelyg didelis maisto įleidimo, kurie gali sukelti chroniškomis ligomis kaip diabetas. Kitaip tariant, dieta yra svarbus veiksnys plėtojant dantenų ligų ir carious pažeidimai arba ertmės.
Saldintus maisto produktus yra tiesiogiai susijusios su dantų ėduonis ir dantenų ligų. Sacharozės tiekia pastato blokus ir energijos bakterijų naudoti norint kurti dantų plokštelė, a biofilm kad paltai dantų, kurios discolors ir palaipsniui griauna danties EMALIS. Tai galų gale sukietėja į tartratui, kuri galima tik pašalinti profesionaliai stomatologu.

Sacharozės išleidžia gliukozės skaidymo metu ir rasti burną bakterijos gali įsisavintų šio gliukozės gaminti organinių rūgščių. Kokybę, žodžiu sveikatos taip pat gali būti susijęs su kitų mitybos veiksnių, pvz., kiek kartų per dieną, asmuo valgo arba gėrimų; ar asmuo yra veikiami fluorido (per fluoridated vandens, fluorido dantų pasta, arba fluorido priedai), ir ar asmuo neserga valgymo sutrikimai.

Dažnai prarijus gėrimų su mažai rūgštingumas (pvz., vaisių sulčių ir sodas) taip pat gali turėti įtakos žodžiu sveikatos kokybę. Siekiant kovoti su dantų irimo ir dantenų ligų, stomatologas, Goodlettsville būtų paprastai rekomenduojame, kad pacientams plaštakoje jų dantys ne rečiau kaip kartą per dieną, aplankyti savo odontologą, bent du kartus per metus (arba vieną kartą kas šešis mėnesius), gija ne rečiau kaip kartą per dieną, ir naudoti mouthwash išvalyti žodžiu bet bakterijų audiniuose.

Bet koks stomatologas Madison TN pacientų pasitikėjimo pasakys jums, kad žodžiu ligų, susijusių su vitamino trūkumai yra retos Amerikoje ir kitų išsivysčiusių Tautų, dabar, nors jos vis dažniau besivystančiose šalyse. Šių Tautų, riboto maistinių medžiagų-stora maisto produktų tiekimo ir konkrečios maistinės medžiagos su maistu pvz., vitamino c stoka gali paskatinti Lėtinio oralinio ligų.

Sergantiems vitamino c trūkumui kompensuoti, mažų hemorrhaging raudonos dėmės gali būti burnos ertmei. Be to, bet koks stomatologas Hendersonville TN, pacientų konsultuotis su būtų ataskaitą, kad dervos gali kartais užribio pateikus atidžiau.

Rašyti komentarą