Žinoti apie procedūros STI bandymai Londone

parašė , 2012-04-02 11:35

There’s nothing būti wstydzę, jeigu jūs ketinate gauti ištirta STI arba lytiniu būdu perduodamų infekcijų. Gaila yra didžiausia kliūtis, kai kalbama bandymai venerinių ligų.

Tačiau jei norite švino sveiką gyvenimo būdą, tada tai turi, jei jūs keliaujate užsienyje dažnai. Bendrosios aplinkos ir gyvenimo kitoje šalyje žmonių gali būti labai skiriasi nuo jūsų pačių. Arba galite turėti daugiau nei vieną seksualinį partnerio. Tokiais atvejais geriausia yra gauti sau reguliariai bandomi.

Kai jūs einate STI bandymo Londone, bet klinika, ypač atsargiai imsis dėl jūsų privatumą.
Nemokamai bus jūsų duomenys nebūtų atskleistos visiems, be jūsų sutikimo. Be to, toks bandymas vyksta tik po paskyras. Ir kai, bandymai atliekami, pažymėti tvarkomos lygį iš higienos ir švaros.

Ne tik, net neskaitant tyrimui, jūs pateikiamos konsultacijų, kaip apsaugoti save nuo susisiekti su tokių ligų ateityje. Ir jei gaila pakankamai būti diagnozuota viena, jums taip pat bus skiriamas konsultacijų dėl tinkamą vaistų. Reikia prisiminti, kad Susitariančiosios LPI, jums bus ne tik nekeltų labai pavojaus sau bet jūsų labiausiai mėgstamus sutuoktinis.

Visi LPI nėra gyvenimo kelia grėsmę. ŽIV teigiamas nereiškia, kad jūs turite AIDS. Bet taip, tikrai padidinti galimybes. Taip pat hepatito ir gonorėja gali kelti problemų, jei ne labai pirmajame etape imtis veiksmų. Taigi įveikti savo draudimų ir eiti

gum klinika Londone ir reguliariai checkups, jei manote, kad reikia. Jums bus labai protingas asmuo tai padaryti.

Rašyti komentarą