Žalio maisto dietos pradedantiesiems

parašė , 2011-12-30 12:45

Kaip žmonės bando valgyti sveiką ir organinių naujų parinkčių, mityba, tampa vis populiaresni yra žaliavinio maisto dietos. Here’sa primer, kas tai yra ir kaip valgyti žaliavinio.

Jei maisto nebuvo apdorotas po 188 laipsnių maisto yra laikomas žaliavinio pagal žaliavos maistui šalininkams. Nors dauguma vynų ir riešutai buvo kaitinami ne po šio punkto pasterizuotas produktų, buvo konservuotuose maisto produktuose ir šaldytos daržovės. Gyvenimo maisto produktai, pavyzdžiui, gyvų kopūstai ir nepasterizuotas probiotinis kaip gaminys Salotψ padaώai, paimtos daržovės ir Sojų pasta taip pat perprastas žalio maisto dietos.
Žalio maisto dietos kabės yra šviežios daržovės, vaisiai, riešutai, avocado ir kokoso. Kiti elementai, naudojamos žaliavos maisto dietos įtraukti džiovintų ir sušaldytos vaisių, saulėje džiovintais pomidorais, alyvuogių, alyvuogių aliejaus, žaliavinio actas, nepasterizuotas sojų padažas ir tam tikros markės medaus ir sirupo. Nors ši Dieta, atrodo, būti ribojantys, su kūrybiškumo žaliavinio maisto pasekėjų buvo suteikta, kad skanus pyragaičiai, slapukus, blynus, sumuštiniai, sriubos, picos, hummus ir paprikos.

Taip pat yra daug maisto produktų, kad naudojamos žaliavos maisto dietos, kad gali būti susipažinę su jumis, kaip kokoso sviesto, kanapių sėklas, datas, goji uogos ir chia sėklos. Daug naujų paketų maisto pateiktame prekybos centrai ir saugo dėl to, kad didėja populiarumas žaliavinio maisto dietos, pvz., ledų, makaronai, energijos barai, grūdų ir krekerių. Taip pat galite pridėti gyvūninės kilmės produktų jūsų žaliavinio maisto dietos kaip nepasterizuoto pieno produktų, žaliais kiaušiniais, seared raudona mėsa ir suši.

Jei norite išlaikyti veislės žaliavinio maisto dietos, būtina tinkamai virtuvės įrangos. Kokteilius ir sriubos jums reikia geros blender ir jums reikia geros maisto perdirbėjas Sandvičo pastos ir smuko. Vaisių sulčių vartoja daug žaliavinio gurmanams, bet kadangi dauguma išpilstytas į butelius vaisių sulčių pasterizuotas reikia a Sulčiaspaudės arba aplankyti sulčių baras. Turėtų pirkti pjaustiklį spiralės, jei norite, kad tešlos gaminiai, kurie gali konvertuoti daržovių į žaliavinio makaronai. Taip pat reikia Išsauseja, jei norite padaryti savo duona, krekerių, Vegetaras mėsainiai ir grūdų.

Taip pat galite valgyti maisto produktų, pavyzdžiui runkeliai, žiedinių kopūstų, zucchini, grybai, garbanotieji kopūstai ir žaliavinio kukurūzų. Įdomi salotos jums tyrę runkeliai ir česnakų. Taip pat galite naudoti pjaustiklį morkų, kad daržovių makaronai, jei nesate pasirengusi investuoti į pjaustiklį spiralės.

Laimingas žaliavinio valgyti.

David Grossman yra “Blogger” ir interneto rinkodaros daugiau kaip 10 metų. Pažinčių svetainė yra savo naujausią projektą.

Rašyti komentarą