WIN dviračiai visai šeimai ir sporto įranga, skirta jūsų mokykla

parašė , 2012-02-28 11:34

MASYVI vasaros sporto ateitį 2011 m. ir sportininkų yra sunku į mokymo būsimos žaidimai. Jos ne į Argus mes siekia skatinti vaikų sukelti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdo mokykloje ir namuose su savo šeima.

Kodėl mes jėgas su changeyourmeatnotyourmenu.co.uk ir Olimpinio aukso medalis Rebecca Romero duoti vienas skaitytojas galimybę laimėti 4 Orbea dviračiai ir 500 svarų sterlingų verta sporto įranga, skirta jūsų vaiko mokyklos, uprzejmości Davies sporto, pirmauja švietimo PE ir sporto įrangos tiekėjas.

Žinoma valgyti įvairi ir Subalansuota mityba yra taip pat svarbus kaip Pratimai pirmaujančių sveiką gyvenimo būdą. Rebecca Romero paaiškina; “Olimpinės dviratininkas ir rower, kaip svarbu kad valgyti daug energijos ir suteikiant baltymų Subalansuota mityba
Štai kodėl aš myliu virti su Turkija. I ‘m nekilnojamojo mėgėjas, todėl aš visada ieškome būdų gauti degalų mano kūno poreikius iš skanus receptai. Aš myliu Virimas su kalakutų krūtinėlė, kaip ji yra mažai riebalų, universalus ir skanus. Pabandykite naudoti kalakutų krūtinėlė recepte, kurios paprastai apima kito tipo mėsos, pvz., skirti troškinti orkaitėje arba maišoma JFR, į lėkštelę iki maistingam ir skanus maistas “.

Vykdant grupės veiklą mokyklos žaidimų aikštelėse, taip pat teniso idealus. Paketas dvylika (trys kiekvienos spalvos), raudona, žalia, mėlyna ir geltona.

Gamester Perforated kamuoliukus

Ekonomiškas lengvas plastiko perforuotos kamuoliukus. Dydis: 6.3 cm skersmens. Paketas dvylika (trys kiekvienos spalvos), raudona, žalia, mėlyna ir geltona.

Teamster Perforated kamuoliukus

Didelis perforuoti kamuoliukus palengvinti gaudymą ir stebina. Dydis: 9 cm skersmens. Paketas dvylika (trys kiekvienos spalvos), raudona, žalia, mėlyna ir geltona.

Gumos Bouncers

DSX praktikos teniso kamuoliukų

Tinkamos praktikos ir naudoti pradedantiesiems

Nr odrzuceń kamuolys rinkinys

Tankus putų kamuoliai, 6 cm skersmens, kuri idealiai tinka naudoti tais atvejais, kai minimalus bounce yra būtinas, tačiau kamuolys yra sudėtinga. Tiekiamų kaip 20 kamuoliukus keturių spalvų rinkinys

Super saugaus putų kamuoliukus

Apie 5,8 cm skersmens dimpled putų golfo kamuoliukus. Oda putų prideda patvarumo. Spalvos yra matomi ir labai saugiai naudoti uždarose patalpose arba iš. Red

Putų kamuolys rinkinys

Minkšti ir šviesos, idealus rzucanie, gaudyti ir plėtros. Putų kamuolys rinkinyje yra: po keturis nenuluptos putų kamuoliukus 9 cm, putų kamuoliukus 8 cm ir putų kamuoliukus 7 cm skersmens. Spalvos gali skirtis

Mes aistringai apie sporto įranga ir naudą, jis gali pasiūlyti jaunų žmonių. Kartu su jas daugiau aktyvaus ir sveiko, sporto lcan vaidina pagrindinį vaidmenį vystant jaunų žmonių pasitikėjimo ir padeda sukurti komanda darbo ir platesnius socialinius įgūdžius.

Rašyti komentarą