Visa grūdų pagrindinių į sveiką gyvenimo ir Dieta

parašė , 2012-02-03 22:04

Visa grūdų grūdų, kad išlaikyti visų jų elementus, kurie yra esminis bet sveiką mitybą, deja, ne visada ateina į mūsų stalo laikytis jų būklės, ką daryti?

Grūdai sudaro trys sluoksniai: sėlenų (su lukštais), gemalo (sėklos) ir endospermo dalis (audinių, puoselėjančioje augalų embrionų), pats kaip, kartu, užtikrinti tinkamą maistinių medžiagų kiekį. Tačiau dauguma grūdai, sunaudotos šiandien yra tobulinamos, o tai reiškia, kad jie turi nuimti, sėlenos ir gemalai sluoksnius, trūksta jų apie 80 % jų maistinės vertės ir daug savo skonio. Nors gamintojai dažnai praturtinti produktų su vitaminais ir mineralais, yra tik nedidelę dalį jų atkurti.
Svarbu pažymėti, kad kai grūdai yra visiškai gamtinių (neperdirbti) pateikti vitaminų, mineralų, ląstelienos ir angliavandenių, o pastarieji yra labai reikalingos kūno gauna daugiau energijos, nes jie yra “degalų” organų (įskaitant smegenų) ir raumenų reikalauti. Šiuo atžvilgiu pažymėtina, kad įstaiga praleidžia čia didžiąją dalį kalorijas, kaip angliavandenių duoti jums (nebent, žinoma, suvartojamoms perteklius, nustatytas veiklos lygį).

Įprastais atvejais per rekomenduojama, kad 55-60 % dienos kalorijų gauta iš angliavandenių, atsiranda vartojimo, 2-4 įdaryti vaisių ir daržovių, taip pat 5-6 kruopos ir ankštinius augalus. Taip pat nėra priežasties yra alkanas ir jausmas nepasitenkinimą išlaikant sveiką mitybą, kurios taip pat turi teigiamą poveikį kūno svoriui.

Kitos ypatybės yra esminis skaidulų, kad ateina iš augalų, ir padeda sumažinti cholesterolio (tipo riebalų ląstelėse Goherbalsupplements.com/herbal-weight-loss.html) kraujo, ypač vadinamųjų “blogas” ir “išvalyti” virškinamojo trakto, išlaikyti tinkamą funkciją. Dauguma žmonių, kurie naudoja šis elementas yra lengviau galėtų išlaikyti savo svorį ir kraujo cholesterolio lygis priimtinu būdu, taip pat jaustis daugiau energingą per dieną ir miego geriau naktį. Šią paramą taip pat mažesnė tikimybė, kad kenčia nuo hemorojus (sutinsta venų aplink anus), žarnyno dirginimas ir skrandžio opos (skylučių).

Taip pat, pluošto, esančius kruopos gali padėti užkirsti kelią gallstones (nedidelė akmenys, sudarančių kepenyse), varikoze ir problemų priedėlyje, savo ruožtu, sumažinant cholesterolio neleidžia aterosklerozė (sukaupta riebalų atskiedimų arterijas sienoje) ir širdies ir kraujagyslių ligų, ir darbų išlaikyti kraujo gliukozės (kraujyje) balansą. “Kai kurių tyrimų pasakyti, kad didelis angliavandenių iš pluošto dietos neleidžia gaubtinės žarnos vėžys atrodo, prostatos, tiesiosios žarnos, žarnyno ir krūties vėžio”.

Iš tiesų, Sveiki grūdai: yra svarbus šaltinis angliavandenių kiekis, kad įstaiga turi tinkamai veikti. Tai aiškiai atsispindi televizijos reklamos, asmenys, turintys idėja, kad maisto žemas, angliavandenių kiekis yra gera, nes ji nuolat auga kūno masės, kaip alternatyvą, siūlo įvairių produktų, kad tariamai sumažinti tokių elementų absorbcijos. Tačiau atminkite, kad jai reikia tinkamai maistingumo balanso ir fizinio aktyvumo gyventi sveiką ir sveiko kūno masės.

Sveiko maisto Jis gali būti naudojamas vartojančiomis mėsos ir didelis kiekis riebalų ne valgyti javų yra malonus, dar tiesa yra tai, kad apie gauti naudojamas. Pirmiausia, niekas gali drastiškai su pašaru, kad toliau visą gyvenimą, kaip Balta duona ir kitų perdirbtų produktų, valgyti kasdien pirmenybė buvo išmoko ir įgytas per kartojimo, tada, su praėjusiu laiku galite rasti tikrą skonį visą grūdai.

Taigi, jei jūs esate “kovoja” konsoliduoti sveiką gyvenimo būdą, neturi būti palikta galimybė, geriau padaryti savo geriausia pasirinkti jums labiausiai patinka eiti su naujų maisto produktų, laipsniškai derindamos jį atmetė praeityje natūralių maisto produktų. Atminkite, kad, pavyzdžiui, kviečių gali būti naudojami daug patiekalų ir net duona ir makaronai, paruoštas iš šio grūdų apibūdinamas “tai ne” savo malonaus skonio, be to, yra puikus pasirinkimas pradėti (arba tęsti a) daugiau fizinių dietos.

Taip pat galima pradėti fazė, “perėjimas” maišymo balti miltai produktų ir išsamų (50 %), tada palaipsniui didinti pastaroji buvimą. Kaip matote, Sveiki grūdai: teikti daug naudos institucijai, ne stumti panaikinti ir įtraukti juos į dietą šeimos skirtinguose preparatuose.

Skaityti daugiau kaip priauga svorio greitai ir prarasti kūno riebalų. Ir daugiau apie svorio netekimas teisės gynimo priemonių.

Rašyti komentarą