Vidutinio amžiaus žmonių sveika mityba

parašė , 2011-09-30 08:54

Kai žmonės yra vidutinio amžiaus, sistemingai kūno sistemų funkcijas palaipsniui sulėtinti. Lėtėja metabolizmas, įgyti svorio, sumažinta atsparumo ir atminties praradimas yra bendro tarp vidutinio amžiaus žmonių. Jei mokėti jokių dėmesį į pagrįstą maisto ir moksliškai organizuoti su maistu mitybos paskirstymo, ji privalo spartinti senėjimo ir sukelti nutukimo, diabetas, koronarinės širdies ligos, hipertenzijos, insulto ar net vėžio.

Siekiant sumažinti sergamumą šiomis ligomis, ir tarp vidutinio amžiaus žmonių, daugelis ekspertų namie ir užsienyje turėti studijavo vidutinio amžiaus žmonių mitybos modelius ir pateikti kai kurie konkretūs reikalavimai.
Tinkamo kiekio suvartojimo baltymų baltymų yra gyvybės, kuri yra svarbi žmogaus audinių medžiagos pagrindas. Veikliosios medžiagos, susijusios su gyvybės veiklos žmogaus kūną, pvz., fermentų, susiję su metabolizmas, antikūnų atsparios ligos ir hormonų, susijusių su fiziologines funkcijas, yra baltymų dariniai. Ji taip pat dalyvauja rūgšties-base, skysčio likutis, genetinės informacijos perdavimo reglamento ir t. t. Vidutinio amžiaus žmonės turi paros 70-100 g baltymų, kurių aukštos kokybės baltymų neturėtų būti mažesnis kaip 1/3. Baltymingų maisto produktai, pienas, kiaušiniai, liesos mėsos, pupelės ir sojos produktų.

Kontroliuoti cukraus vartojimo Too daug cukraus yra ne tik paprasta, kad žmonės riebalai, bet taip pat bus padidinti į kasa našta dėl kasos disfunkcija vidutinio amžiaus žmonių. Ypač sacharozės ir fruktozės yra daugiau lengvai perkelti į riebalų nei gliukozės į kūną, todėl ji turėtų būti griežtai kontroliuojamos.

Mažiau druska Druska kiekvieną dieną įleidimo ne turėtų būti didesnis kaip 8 g, siekiant užkirsti kelią skrandžio sutrikimų ir hipertenzija.

Valgyti daugiau šviežios daržovės, vaisiai ir kruopos, tai įsigalioja užkertant kelią anemija, didinant kietumas ir kraujo indai ir sumažinti cholesterolio kiekį. Be to, valgyti mažai druska Dieta, kad smegenų kraujagyslių ligos ir aukštas kraujo spaudimas.

Valgyti daugiau kalcio-turtingas maisto maisto produktų, kaip pieno, jūros dumblių, sojos produktai ir t.t. yra maisto už prevenciją, osteoporozės, anemija ir mažesnis cholesterolio. Dieta derama tvarka apie vidutinio amžiaus žmonių yra labai svarbūs virškinimo ir žmonių sveikatai, ypač mažinant ligos paplitimo. Todėl, pagrįstą dietos vidutinio amžiaus žmonių turi daug naudos sveikatai ir ilgaamžiškumą.

Profesinės žaidimą žaidėjas toriai suteikia jums šie pasiūlymai: galite gauti r aukso, RuneScape aukso ir RuneScape pinigų taip lengvai jei po savo patarimus.

Rašyti komentarą