Viduržemio jūros regiono mityba naudą sveikatai

parašė , 2012-01-17 19:04

Viduržemio jūros regiono mityba buvo maždaug šimtmečius, bet jei ne gyvena šalyse, kuriose ši dieta yra paplitęs kaip Graikija ir Italija, gali ne suprantate daug naudos valgyti sveiką maistą “Viduržemio jūros” stiliaus. Pasak tyrimų, Viduržemio jūros regiono mityba skatina sveiko svorio ir padeda sumažinti riziką daugelio ligų, kelia pavojų gyvybei. Žemiau yra penki viršų naudą Ši dieta.

1. Greitai svorio

Vienas pagrindinių naudos Viduržemio jūros regiono mityba yra greitas svorio netekimas. Tai ne iš dietos pigułka arba katastrofos bado dietos rezultatai, bet iš valgyti sveiką, dalis kontroliuojama. Masės nuostolis keitimo kursai svyruoja, bet kai kurie pranešė apie prarasti 10 svarų per mėnesį vidutiniškai. Puikūs dietos receptai yra dažnai pateikiama, kai po Viduržemio jūros Dieta kad padėti pagreitinti svorio netekimas neatimant jums labai reikalingas vitaminų ir maistinių medžiagų
Svorio vien tik gali pasiūlyti daug naudos sveikatai.

2. Geros širdies sveikatos

Skanūs maisto receptai, o Viduržemio jūros regiono mityba yra skirti skatinti gerą širdį sveikatos toliau pateikta. Viduržemio jūros regiono mityba susideda iš sveikų alyvuogių aliejaus, vaisių ir daržovių bei riebi žuvų dozių. Kai kurie dalyviai, su vidutinio vyno suma yra vartojamas su maitinimas. Visų šių padėti sumažinti cholesterolio ir išlaikyti kraujo srautą į širdį įprastą lygiu, tokiu būdu, sumažinti širdies ligos rizika labai.

3. Sumažinti vėžio riziką

Atsižvelgdama daug toksinų įstaiga gali sukelti kai kurių tipų vėžį, pvz., krūties vėžio. Rūšių valgyti sveiką maistą, skatinamas Viduržemio jūros Dieta pvz., vaisių ir daržovių bus mažesnė suma toksinai, esantys institucija, todėl, kad šie maisto produktai yra natūralių antioksidantų.

4. Užkirsti kelią Gallstones

Tie, kurie buvo auka gall akmenų suprasti, kaip skausmingai jie gali būti. Su maždaug 639,000 žmonių ligoninėje per metus su gallstones, padėti rasti priežastį ir išgydyti vyksta daugelyje studijų. Viduržemio jūros regiono mityba yra turtingas riešutai, augalinio aliejaus ir žuvų. Nors gallstones ne visada yra su mityba susijusių, vartojančiomis šie maisto produktai gali padėti sumažinti riziką, tulžies akmenų arba juos pašalinti iš viso kai kurioms neseniai tyrimų.

5. Sumažinti kraujo spaudimas

Taip pat galite dirbti sveiką maistą Viduržemio jūros regiono mitybos sumažinti ir reguliuoti kraujo spaudimas. Cholesterolio kiekį kraujyje gali grįžti prie normalaus, kai valgyti mažiau riebalinių maisto produktų ir druska, ir daugiau sveikų vitaminai ir mineralai. Su Viduržemio jūros regiono mityba maisto ruošimo procedūros paprastai dalyvauja išdeginimo arba kepimo, o ne skrudinimo, todėl daugiau maistinių medžiagų išsaugomi maisto paruošimo metu, ir yra daug mažiau riebalų suvartojimas.

Tai tik keletas naudą. Viduržemio jūros regiono mityba taip pat siūlo daug kitų privalumų, tokių kaip sumažinti riziką, kraujo krešėjimo, diabetas, medžiagų apykaitos sindromas ir kitų ligų, kelia pavojų gyvybei. Ne atimti sau. Pradėti valgyti skanūs maisto receptai dėl Viduržemio jūros regiono mitybos sveiko svorio netekimas šiandien.

Patarimai dėl santuokos ryšių ir santuokos konflikto, svetainėje ribas, santuokos.

Rašyti komentarą