Vartoti sveikas, Subalansuota mityba ir toliau Energetic

parašė , 2011-10-09 10:39

Taip, kad galite naudoti subalansuotos mitybos planą, jums nereikės uždrausti arba praleisti bet kokios rūšies maitinimas ar net rekomenduojama maisto grupes; asmuo gana turi stabilumo ką valgyti padarytais vartojančiomis įvairių valgiai per kiekvieną maitinimą grupės viduje puikus sveikatingumo teisę proporcijas.

Vaisių ir daržovių

1 / 3 dietos, turi būti sudarytas iš vaisių ir veggies, jūs galite valgyti juos, kaip apie kiekvieną valgį, ir jie papildomai paprastai pirmą parinktį, kad gydyti. Jūs turėtumėte gauti jūsų maitinimas ne minimalus 5 dalis vaisiai ir daržovės kasdien. Tyrimai rodo, tai gali padėti apsaugoti Daugelis vėžio, nutukimas ir kitų lėtinių ligų, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių ligos. Priežastis buvo su unikalus ryšulio mitybos ir augti junginiai, juose

Duona, grūdų, taters, taip pat tešlos

Papildomos su pašaru 3rd turėtų sudaryti šios maisto komandos; jame yra krakmolingos carbs, kas yra sistemos pagrindinio energijos šaltinio. Atkreipti dėmesį renkantis elementus naudojant šį maitinimą komanda; Pasirinkite nerafinuoto angliavandenių, daugiau nei žmonių su rafinuotas, nes juose gali būti visą grūdus. Wholegrain maistas yra pluošto turtingas kartu su kitų maistinių medžiagų, kurios turi daug sveikatos patobulinimų, ir žmonės, kurie vartoja kruopos, atrodo, turi mažesnę riziką tam tikrų vėžys, diabetas, taip pat koronarinės širdies ligos.

Likusi trečioji gerai subalansuotas lėkštelės turėtų būti sudarytas iš 3 organizacijų, turinčių maitinimą, kad reikia būti suvartotos per mažesnius proporcijas, palyginti su kitų 2 pagrindines grupes. Šių maisto produktų grupių papildomai įtraukti būtina ką valgyti, maistinių medžiagų, todėl svarbu niekada palikti visus juos visiškai.

Nenugriebtas pienas, taip pat pieno produktų

Jums reikia vartoti šių saikingai jų didesnė riebalų, turinio, tačiau jie yra esminis tiekimo kalcio, kuris yra svarbus sveiką kaulų fragmentai ir dantų. Galite pasirinkti mažas riebalų kiekis arba net mažesnio riebumo versijas.

Mėsos, žuvies, kiaušialąsčių, taip pat kavos pupelės

Abi gyvūnų bei augalų baltymų šaltiniai ryškiausias maisto produktų grupei, kuri gali būti reikšmingas funkcinius ir architektūrinius elementas, tik apie visos audinių. Baltymų pateikia visą kūną kartu su tarp 10 ir 15 % jų galios ir būtiną siekiant augimo ir atkurti.

Maisto produktų, taip pat didelis kūno riebalų ir (arba) cukraus gėrimų

Tai grupei – tiniest erdvė aplink gerai subalansuotos mitybos planą ir susideda iš maisto produktų, kad tiesiog būti vartojami atsargiai tiesiog, nes, nors jie yra svarbūs energijos šaltinį, šie žmonės įtraukti beveik jokių maistinių medžiagų ir nurodomos kaip “tuščias kalorijas”.

Maitinimas iš šios grupės yra daug kenksmingų dalių pvz., sočiųjų riebalų, riebalų rūgščių transizomerų, cukrų ir druskos–linkę būti susijusios su padidinti galimybę plėtoti ypač ligas.

Jie turėjo tik būti suvartotos, nes kartais elgiasi, arba padidinti apetito stokos, susijusios su kitų svarbių maitinimas, esminius alyvuogių aliejaus pateikus rengiant salotų, a pagrandukas susijusios su duona sviesto arba a sklaida susijusios su cukraus kai prijungėte vaisių.

Kaip galite sekti gerai subalansuotos mitybos planą

• Leiskite savo dienos racioną baigti galima reguliuoti galėtų įsigyti visi svarbūs mitybos.

• Balansą yra būtina, pernelyg didelių, arba nepakankama gali būti blogai.

• Kiekvienas žmogus plokštelės atsiras šiek tiek įvairių kaip mes visi turi skirtingus reikalavimus atsižvelgiant į mūsų kūno dydį ir formą ir naudotis laipsnių.

Jūsų maitinimas yra imtis malonumą, bet tai Kansas City, dažnai pamiršta. Tik nepamirškite, kad galite išlaikyti čekį dalis dimensijos, taip pat denseness.

Maisto kasdienybe pakeisti lėtai, tačiau išbandyti naują maitinimas, prisijungti prie vietos virimo narystės pagerinti jūsų virimo pasitikėjimą ir yra teigiamas mąstymas apie maitinimą.

Fizinius pratimus tikrai padeda išlaikyti jūsų masės pusiausvyros, savo energijos suvartojimą (maisto valgyti) kartu su galia rezultatas (fizinius pratimus).

Tuo atveju, jei nėra naudojama naudotis mano mažai veiksmų, naudoti laiptais kaip priešprieša didinti įstaigoje, išlipti visuomeniniu transportu viena s anksti ir klaidžioti metodas poilsio ar net nebandė pasinaudoti kartu su bičiuli.

Billy Miller yra apmokestintos autorius kūdikių lentelės, kuri padeda žmonėms rasti pakeisti lenteles geriausias šuniukas ir daugiau informacijos apie koala, keisti lentelės

Rašyti komentarą