Vadovas jūsų ausinių naujovinimo

parašė , 2013-01-22 12:18

Šiandien Ausinės keičia ir stiliaus ir kainuoja. Yra keli skirtingi tipai ausinių, pasiekiamų ant rinkos šiandien, kiekvienam geriausiai tinka specifiniam klausymo tipui. Jei jūs turite užstoti išsiblaškiusį triukšmą, geriausias pasirinkimas būtų triukšmo anuliavimo ausinės.

Ausinės, panaudotos, kad tiktai būtų pasiekiamas per Ausinės ausies tipą. Šiandien ausinės yra suprojektuotos, kad įvykdytų jų funkciją, kadangi ji yra susijusi su specifiniu klausymo veiksmu. Daug žmonių, naudojančių ausines ar per pratimą, ar per perjunginėjančių ausies pumpurus, skubiai tampa populiariausiu pasirinkimu. Earbuds yra dideli pakeitimui ir detaliam parengimui. Patogus tinkamas yra būtinas, pasirinkdamas earbuds porą. Jūs turite išleisti šiek tiek daugiau earbuds, kad surastumėte porą, kuri tinka patogiai.

Per ausies modelio ausines ne tiktai aprūpina puikią garsinę kokybę, kuriai jie taip pat padeda supančio triukšmo užstojime. Ant ausies modelio ausinių kaip jų dublikatai turi tikti patogiai.

Jei jūsų Ausinės turi skirtingą dydžio domkratą tada prietaisas, kad jūs naudosite juos su juo, yra paprasta užduotis nupirkti siejiklį, kuris leis jų naudojimą su beveik bet kokiu elektroninio girdimojo prietaiso tipu. Daugiausia vyriški įvesties domkratai, kurie atvyksta į ausines yra ar 4 coliai ar 5.1 mm. Per pagrindines stiliaus ausines, kurios turi savyje mažesnius garsinius magnetus bus Spausdintuvai ilgalaikiam rūbų dėvėjimui. Lengvesnės ausinės gali signalizuoti apie kiekvieną bitą taip gerą kaip vieno dolerio banknotai, kurie turi savyje sunkesnius magnetus.

Rašyti komentarą