Sveikos mitybos padarys jus laisvi nuo plaukų slinkimas

parašė , 2012-04-03 21:42

Daug žmonių gali patirti dėl plaukų slinkimas. Medicinos ekspertų pažymi, kad be to medicininį gydymą, kai kurių rūšių maistinių medžiagų ir dienos maisto taip pat gali skatinti augimą, plaukų ir padėti pašalinti problemą, plaukų slinkimas.

Pirma, papildyti geležies. Pasak mokslinių tyrimų, tarp žmonių, kurie kenčia nuo plaukų slinkimas, 30 % jų trūksta geležies organizme. Todėl pacientams turėtų valgyti daugiau maisto, turtingas geležies, pavyzdžiui, sojos pupelių, juodos pupelės, kiaušinių, juostelės žuvų, krevečių, virti žemės riešutų, špinatai, karpis, bananų, morkų, bulvių ir t.t..
Antra, tiekti daugiau augalų baltymų. Tyrimas buvo sužinojau, kad žmonėms, kurie kenčia nuo plaukų slinkimas, akivaizdžiai jų kūno metionino kiekis sumažinamas. Todėl jie turėtų valgyti daugiau maisto juose turi daug metioninas, pavyzdžiui, sojos pupelių, juoda sezamo, kukurūzų ir t. t.

Trečia, valgyti daugiau vaisių ir daržovių. Apskritai moterims dažniau kenčia nuo plaukų problemos. Tai yra, nes jie visada ima per daug saldus ir riebaliniai maisto prašymą išduoti ilgalaikį. Tai daro rūgštinės medžiagos (pvz., pieno rūgšties ir azoto rūgšties) sulaikytas kūno ir gamina rūgštinėje toksinų. Todėl jie turėtų valgyti mažiau kepenų ir mėsos, nes rūgštinės medžiagos šiuose maisto produktuose bus sukelti per daug riebalų rūgščių toksinų. Vaisiai ir daržovės yra alkalescent maisto produktų, kuriuose gali neutralizuoti rūgštinėje toksinų. Dėl to, kad jie gali valgyti daugiau vaisių ir daržovių kasdieniame gyvenime.

Ketvirta, papildyti jodo. Plaukų Pasveikink yra glaudžiai susijęs su skydliaukės funkciją. Tinkamo kiekio suvartojimo jodo gali pagerinti skydliaukės, kuris labai naudingas sveikatai, plaukų funkciją. Todėl žmonėms, kurie kenčia nuo plaukų slinkimas gali valgyti daugiau maisto produktų, kuriuose yra daug jodo, pvz., kelpą, laver ir austrių.

Penkta, imtis daugiau vitamino E. Taip yra todėl, kad vitamino e gali atsispirti senėjimo plaukų, skatinti plaukų ląstelės, siekiant skatinti augimą, plaukų padalijimo. Yra daug rūšių maisto produktų, kuriuose yra daug vitamino E, pvz., šviežių salotų, žalia kopūstas, sezamo sėklos ir t. t.

Vienu žodžiu, jei pacientams, kurie kenčia nuo plaukų slinkimas daugiau dėmesio skirti jų dietos ir valgyti daugiau pirmiau maisto kasdieniame gyvenime, ji gali pagerinti savo plaukų būklę, ir tokiu būdu padėti jiems pašalinti problema plaukų slinkimas.

Rašyti komentarą