Sveiki žarnyno funkcija Vs. spinduliuojamieji žarnyno sindromas

parašė , 2012-04-01 22:59

Įrodyta tyrimais kad Amerikos kultūra yra viena kalta dėl kodėl daug žmonių, kurie serga. Amerikos kultūra išmokė žmonių kaip koreguoti užimtas miesto gyvenimo ir apima pasirinkdami valgyti lengvai paruošti maisto produktų, kad dažnai yra nesveikas. Iš tiesų, nepageidaujamo maisto arba kaip žmonės mielai kreiptis į juos, greitas maistas, tapo jų reguliariai dieta ne, nes jie rado tai daugiau skanus, bet tiesiog nes jis įsiterps savo užimtas gyvenimo būdą.

Ne visi amerikiečiai mėgsta junk maisto. Kai kurie iš jų baigti valgyti junk maisto, nes tai tik maisto produktams, kuriuos lengva parengti. Žinoma, tie, kurie išmoko mylėti junk maisto, bet ką jie negali suprasti, yra tai, kad šių perdirbti maisto produktai turi mažiau geros bakterijos nei tų maisto produktų, kad jūs parengti iš šviežių ingredientų ir virti nuo nulio
Deja, geros bakterijos, kad padėti susidoroti su virškinimo įstaiga yra nužudomi, kuris sukelia žmones parengti Leaky žarnyno problema.

Tai ne dažnai kad žmonės laiko skaityti apie kaip virškinimo sistema veikia, ir tik tada, kai jie pradėti jaustis pirmieji požymiai, kad jie pradėti priimti gera žiūrėti kas ne taip Eime su jų virškinamojo trakto spinduliuojamieji žarnyno. Gali būti svarbu pažymėti, kad pirmojo etapo virškinimo yra momentas, kai valgyti savo maisto. Kramtomosios maisto produktų tinkamai padeda jums išvengti plėtoti spinduliuojamieji žarnyno. Maisto produktų, kad jūs valgyti krinta, skrandžio, po to į mažų ir didelių žarnos. Kai jie pasiekia žarnos, kad kai absorbuoja maisto produktų maistinių medžiagų. Kai absorbuoja nepakanka maistinių medžiagų, kūno bakterijų tampa nesuderintos, nes dabar yra daugiau nei gerų blogas bakterijų. Kai likutis buvo užtenka, padėtį pablogina ir vienas iš dalykų, kad žmonės kenčia nuo yra Leaky žarnyno. Asmuo gali tiesiog sukurti daugiau virškinamojo trakto problemų, kurios gali būti prastesni, nei spinduliuojamieji žarnyno, jei jie ne pradėti, valgyti kai kurių sveiką namų virti maisto.

Žarnyno ir vidutinis asmuo yra labai sveika, nes nėra pusiausvyrą tarp geras ir blogas bakterijų. Tačiau, kai ši pusiausvyra yra užtenka, jis galėtų tapti labai pažeidžiama, jeigu asmuo gyvena alsuoja nesveiko maisto dietos planą. Asmuo gali pradėti gauti nedarbingumo su Leaky žarnyno, kurios galėtų sukurti į ką blogiau. Maisto produktai nėra vienintelė priežastis, kodėl žmonės gali patirti spinduliuojamieji žarnyno; streso gali būti veiksnys, kartu su alkoholio ir narkotikų.

Daugiau negu, atsižvelgiant antibiotikų galėtų būti viena iš priežasčių, kodėl žmonės galėtų sukurti geras ir blogas jų virškinamojo trakto bakterijų neatitikimas. Šį disbalansą paaiškinimas yra tai, kad šių antibiotikų yra ypač padarė kovoti išjungti bakterijos, organizmo; Tačiau jie galėtų ne atpažinti ir atskirti geros bakterijos iš nepalankių laikų, tada atsiranda masinio žmogžudystė, net ir gerų. Deja, paprastai tai baigiasi priėmimo įstaiga susiduria su dirginimas, kuri veda prie įvairių kūno dalių lengvai uždegimas.

Spinduliuojamieji žarnyno patirtį žmonių, kurie turi uždegimas virškinimo takų. Spinduliuojamieji žarnyno sindromas, kai toksinų pradėti ištekėti iš žarnyne. Jei yra jausmas anksti spinduliuojamieji žarnyno kaip vidurių užkietėjimas, nevirškinimas, viduriavimas ir net Rėmuo Požymiai, tada jums reikia gydytoją nedelsiant. Nenorite, kad ji dar blogiau, tiesa? Neleisk sau kenčia nuo Leaky žarnyno.

Rašyti komentarą