Sveiki, subalansuotos mitybos planą ir likti aktyvus

parašė , 2011-10-06 21:25

Taip, kad jūs galite turėti sveikos mitybos planas, jums nereikės uždrausti arba praleisti bet kokios rūšies maitinimas ar rekomenduojami maisto grupes; vietoj to turite subalansuoti, ką valgyti valgyti įvairių patiekalų iš kiekvienos maisto grupės per dešinėje sumos geros sveikatos.

Vaisių ir veggies

Viena trečioji dietos turėtų būti sudarytas iš vaisių ir veggies, galima valgyti visus juos kaip dalis kiekvienos pietūs, ir jie papildomai visada labai pirmasis pasirinkimas dėl gydyti. Jums reikia valgyti ne mažiau kaip penkių dalių daržovių ir vaisių per dieną. Tyrimai rodo, tai padeda apsaugoti Daugelis vėžio, nutukimo, taip pat kitomis chroniškomis ligomis, įskaitant širdies ir kraujagyslių ligos. Tai yra dėl maistinių medžiagų ir augalų medžiagų, šie žmonės įtraukti unikalų paketą

Duona, grūdų, taters ir Tree

Kitos 3rd raciono turėtų būti sudarytas iš šios ypač maitinimas grupės; jame yra krakmolingos angliavandenių, kurios yra įstaigos pirminės energijos šaltinio, srityje. Dėmesio, kai elementams, naudodami šį maitinimą grupę; Pasirinkite nerafinuoto carbs daugiau nei žmonės su buvo tvarkomi, nes jie išlaiko visas iš pašarų. Visą pluošto maitinimas linkę būti pluošto turtingas, taip pat kitų maistinių medžiagų, kurios turi daug sveikatos gerinimas, ir žmonės, kurie vartoja nesmulkintų grūdų produktų, atrodo, yra mažesnė gyvenimo trukmės tikimybė tam tikrų vėžio, diabetiniai klausimai taip pat koronarinės širdies ligos.

Likusių 3rd gerai subalansuotas plokštelės turi būti sudarytas iš trijų organizacijų, turinčių maisto produktų, kad reikia valgyti mažesni vidutinių proporcijomis, palyginti su kitų 2 pagrindines grupes. Šios dienos maisto grupės papildomai apima mitybos būtina ką valgyti, todėl labai svarbu ne palikti juos visiškai.

Nenugriebtas pienas, taip pat pieno produktų

Jūs turėjo valgyti tai saikingai jų aukštas sočiųjų riebalų kiekis medžiagai, bet jie svarbaus šaltinio, kalcio leidinio, būtinas sveikas kaulų dalelės ir dantys. Galite pasirinkti mažas riebalų kiekis arba net mažesnio riebumo keitimų.

Jautienos, žuvų, kiaušialąsčių ir pupelės

Kiekvieno gyvūno, taip pat, kaip augalų baltymų šaltiniai yra įtrauktos į šį maitinimą grupę, kuri yra esminis funkcinės taip pat architektūros komponentas, visos audinių. Baltymų teikianti įstaiga kartu su Ten, taip pat 15 procentų savo galia, ir ji reikalinga vystymosi ir atkūrimo.

Maitinimas, taip pat gėrimų pakrautas su kūno riebalų ir (arba) cukraus

Tai grupei sudaro littlest plotas aplink Subalansuota mityba, taip pat susideda iš maisto produktų, kad tiesiog būti vartojami atsargiai tiesiog, nes, net jei jie yra svarbūs energijos šaltinis, šie žmonės įtraukti ne daug maistinių medžiagų ir todėl yra paprastai žinoma kaip “tuščias kalorijas”.

Maitinimas, naudojant šią komandą turi daug kenksmingų elementų pavyzdys sočiųjų riebalų, pagrindinių riebalų rūgščių transizomerų, cukrų ir natrio – visi, kurie yra didesnės galimybės kurti tam tikrų ligų.

Jie turėjo tik būti valgyti, nes kartais elgiasi, arba padidinti su kitų svarbių maitinimas, aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų į salotų, apetito stokos ir pagrandukas susijusios su sviesto pateikus duona, arba a sklaida su cukraus po keletą prijungėte šviežių vaisių.

Kaip jūs galite vartoti gerai subalansuotos mitybos planą

• Tegul jūsų mitybos planas baigti yra reguliuojami, siekiant gauti visus esminius bonitatis.

• Balansas yra būtina, pernelyg didelių arba per mažai gali būti blogai.

• Kiekvienas patiekalas gali atrodyti šiek tiek įvairių natūraliai mes visi turi skirtingus reikalavimus, kūno formos ir dydžio ir naudotis sumas.

Maisto yra mėgautis, tačiau tai gali būti s, dažnai pamiršta. Tik nepamirškite, kad jūs nuolat patikrinimo dalis dimensijos, taip pat denseness.

Maisto kasdienybe pakeisti lėtai, bet išbandyti naujus maisto produktus, ploto kulinarija klubas, padidinti savo virimo pasitikėjimą užsiregistruoti ir taip pat turi gera požiūrį dėl maisto.

Vykdyti tikrai padeda išlaikyti jūsų kūno masės pusiausvyros, jūsų energijos suvartojimas (maisto valgyti) kartu su energijos produkcijos (fizinius pratimus).

Jei esate naujas comer į fizinį naudotis imtis mažų žingsnių, naudoti veiksmus kaip priešprieša liftas į darbą, palikti visuomeniniu transportu viena s anksti taip pat pėsčiomis visus tuos kitu būdu ar dėti pastangas vykdyti kartu su draugais.

Jeff Russell yra apmokestintos autorius kūdikių lentelės, kuri padeda žmonėms rasti pakeisti lenteles geriausias šuniukas ir daugiau informacijos apie koala, keisti lentelės

Rašyti komentarą