Sveikatingumo yra a Balansuojantys įstatymas

parašė , 2011-10-09 12:44

Kai aš susitikti dauguma žmonių, jie paprastai pasakyti man jie gerai; kad jie daro puikus. Tačiau, kaip aš pažinti asmuo, sužinoti, kad jie yra keturi vaistus, turi šį sveikatos susirūpinimą, yra susijusios su ligos ir vyksta į gydytoją dažnai. It’s amazing, kaip dažnai taip atsitinka. Šie žmonės yra ne patiria Sveikatingumas.

Daug žmonių, atrodo, būti neigimas, kai jums pirmą kartą pasikalbėti su jais apie savo sveikatą, bet kaip jums žinoti jų jums sužinoti tiksliai kas vyksta jų gyvenime. Tiesos klausimas yra, mes ne gauti sveikesnes kaip visuomenė. Iš tiesų, mes vis blogiau per tam tikrą laiką. Dėl mūsų gyvenimo būdą ir bendrą mityba, mes yra susiję su didžiules problemas su mūsų sveikatai.
Kas yra sveikatingumo tiksliai? Ką manote, kaip? Jūs žinote, daugelis žmonių mano, kad sveikatingumo yra ligos, bet manau, kad tai daugiau nei kad. Manau, kad sveikatingumo, kai jūs manote, energingas, gyvybiškai svarbus ir žaismingumo; kai jums pabusti ryte ir jūs manote, kad puikus; kai galima pereiti per savo visą dieną ir jūs turite energijos; kai jūs einate miegoti naktį be jokių skausmai ir skausmai ir jums jaustis kaip jūs gyveno ir atlikti dalykų, kad jūs norėjo. Tai ką Sveikatingumas yra.

ALTERNATYVA? JAUČIASI PAVARGĘ, NEDARBINGUMO IR MOANING. DABAR, MES VISI TURIME DIENŲ PATIKO, KAD BET BENDRAS TIKSLAS YRA JAUSTIS SIAUBINGAS, ENERGINGI IR GYVENTI GYVENIMĄ. KAIP JŪS TAI PADARĖ? TAI YRA TAI, KĄ!

Nesvarbu, kas tai yra, tol, kol ji yra kažkas, kad ketina skatinti savo sveikatą. Atsižvelgdama mažų žingsnių yra tikrai gerai. Didžiulis pakeitimus ir nuspręsti visiškai pakeisti jūsų gyvenimą yra dalykas, kuris paprastai neveikia.

Pažvelkime į mažų dalykų, jūs galite keisti savo gyvenimo būdas pagerinti jūsų sveikatą ir patirti kai kurių puikus grąžina per tam tikrą laiką.

Dabar jei jūs panašus į mane, jūs bandėte prieš. Jūs bandėte keisti, bandė gauti sveikų ir išvengti valgyti šių saldus traktuoja ir tikriausiai nepavyko. Kaip daugelis naujųjų metų rezoliucijos sukaktį? Kiek mitybos Jūs bandė? Kiek naudotis programos turi pradėti ir tada galite nusprendė tai padaryti daugiau?

TO PRIEŽASTIS YRA, KAD JŪS TURITE GAUTI IŠ JŪSŲ LANGELYJE! JŪS TURITE KĄ NORS YRA ŠIEK TIEK NEPATOGU. JUMS REIKIA KEISTI. IR TAI YRA LABAI SLEGIANČIOS! GAL NE SĄMONINGAI, TAČIAU LAIKUI BĖGANT JUMS GRĮŽTI ATGAL Į PRADINĮ VEIKIMO BŪDĄ NES TAI YRA PATOGIAU.

Taigi, ką reikia padaryti yra sugalvoti įveikti šį streso, kad jūs galite padaryti tai, kad jūs tikrai norite padaryti, norint pasiekti optimalų sveikatos. Vienas iš didžiausių kliūčių, žmonės turi įveikti kai jie bando sukurti naujos elgesio yra jie, kad jie turi atlikti 100 % pokyčio. Jie gavo daryti kad dietos tiksliai ir dirbti, septynias dienas, a weekwithout nepavyksta. Mes turime ką nors huge…and, kad sukuria nerealu reikalauja juos.

Ką mes norime padaryti nėra taip sunku būti tobula, bet suprantame, mes ketiname padaryti tiesiog geriausia, ką gali pabandyti. Skambinti kad Strive devyniasdešimt penkių. Jūs matote, pasiekė 95 % suteikia jums kraipymas kambarį šiek tiek. Taigi, jei eiti į kino ir turi kai kurias kukurūzų ir mažos gerti, tai pasaulio pabaigos? Tikriausiai ne! Pasakyti vieną dieną jūs tik ne jaustis kaip darbo, po nuosekliai for awhile. Tai gali būti gerai, kol jūs pasiimti sau ir pradėti vėl kitą dieną. Kad stengiasi 95 %. Taigi leisti sau padaryti geriausiai galima ir atleisti sau kitų. Sveikatingumo yra tik sprendimas toli.

Rašyti komentarą