Svarbą, Pre-workout mitybos, raumenų pastate.

parašė , 2011-11-03 20:27

Yra garsaus sakoma Kultūrizmas pasaulyje, kad raumenų yra pagaminti virtuvėje, o ne sporto salėje. Mūsų kūno atspindi mūsų mitybos įpročius ir siekiant įgyti raumenis, mes turime valgyti didelis ir sveiki. Mitybos vaidina svarbiausių vaidmuo, kai kalbama apie savo tinkamumo tikslams pasiekti. Kad mes valgyti darbų kurui, kad suteikia mums maisto energijos atlikti fizine veikla, tačiau ji taip pat padeda augimo ir remonto mūsų raumenų. Nors kiekvienas rupiniai diena yra svarbus, bet pre-workout miltų yra svarbiausia iš visų, kai reikia, įgyti liesos raumenų masės. Šiame straipsnyje rasite keletą patarimų apie tai, ką valgyti prieš jūsų restruktūrizavimo.
Ką valgyti prieš mokymo?

Tai labai svarbu valgyti gerai subalansuotas maistas prieš jums mokyti, siekiant gauti labiausiai iš jūsų restruktūrizavimo. Jūsų pre-workout miltų turėtų būti visų trijų makro-maistinių, t. y. angliavandenių, baltymų ir riebalų. Kaip mes visi žinome, kad baltymų stuff, kad mūsų raumenų yra pagaminti, ir turėtų valgyti lėtai digesting baltymų, pavyzdžiui, mėsos, jūsų pre-workout miltuose, gauti geriausius rezultatus.

Didžiąją dalį savo pre-workout mitybos turėtų sudaryti lėtai digesting carbs taip pat žinomas kaip mažas GI carbs pvz., avižiniai. Tai yra dėl to, kad jums reikės daug energijos visoje savo treniruotės ir įstaiga paprastai gauna kad iš Glikogenas energijos atsargų kūno ir carbs galite užpildyti iki parduotuvės dar kartą.

Riebalų taip pat naudojamas kaip energijos mūsų įstaigos, įskaitant sveikų riebalų šaltinių pvz., omega 3 riebalų rūgštys, jūs pre-workout mitybos šaltinis gali dirbti stebuklai. Mūsų kūno užima šiek tiek laiko į virškinti riebalų, o tai reiškia, kad mūsų kraujyje lygis išlieka stabili.

Be to, valgyti vaisius prieš jūsų restruktūrizavimo gali būti apledėjimo viršuje nes vaisių gaminami iš paprasta cukraus, kurį galima lengvai naudoti kaip energijos į restruktūrizavimo ir ši praktika galite dar labiau sumažinti Glikogenas per į restruktūrizavimo suma.

Pirmiau informacija yra paimta iš HealthynRipped.com. Spustelėkite šią nuorodą, norėdami sužinoti daugiau apie kad valgyti prieš a treniruotės?

Rašyti komentarą