Slapukas dietos… tikrai?

parašė , 2012-01-02 14:00

Per pastaruosius kelerius metus, aš pastebėjau, kad daugiau žmonių pradeda priprasti prie idėja, kad svorio netekimas yra sveiko maisto pasirinkimą ir keisti gyvenimo būdą. Tai sveikintinas naujienos sau ir visų kitų dietitians iš ten, kurie bando skatinti kad labai idėja metus ateina. Bet tada, kitos kaprizas mityba matyti, kurie pradeda abejonių, ir tiems, kurie bando pabėgti dieting mentalitetas vieną kartą ir visiems pradėti stebėtis, jei šis naujas planas gali būti tik vienas, kad galiausiai darbai….. įveskite, slapuką dietos!

Slapukas dietos nėra naujas pašarais ar naujas koncepciją, kad klausimas, tačiau pastaruoju metu jis buvo gauti šiek tiek dėmesio. Jis buvo iš pradžių sukurtas 1975 m. Dr Sanford Siegel, Miami gydytojas, kuris prieinamas ši Dieta savo pacientams daugelį metų

Dieta prielaida yra gana paprasta ir paprasta: valgyti mažai kalorijų turinčiai vieno valgymo per dieną ir 6 iš anksto supakuotų slapukus, įsigyti gydytojų tarnybos išlaidas maždaug $56 per savaitę. Slapukus pridėjote, baltymų ir ląstelienos. Slapukas dietos žmonių taip pat turėjo imtis papildomo vitaminais ir mineralais užkirsti kelią bet mitybos netinkamumą.

Prieš keletą metų svetainėje, buvo pradėtas. Svetainėje buvo didžiulės sėkmės ir tada “cookies” pradėjo tapti prieinama kaip GNC arba Walgreens parduotuvėse. Dabar atsirado kitų “slapuką Dieta” su panašių produktų. Įmesti keletą sławna įrašų ir jūs turite kitą kaprizas mityba ant kilimo.

Nenuostabu, populiarumas šią arba bet greitai nustatyti dietos. Su pažadas minimaliomis pastangomis ir puikių rezultatų, kurie nebūtų norite prarasti svorio valgyti slapukus? Po visų slapukų paprastai yra draudžiama maisto dauguma svorio netekimas Dieta planai.

Bet dabar realybės patikrinti. Mažai kalorijų turinčiai miltų nustatytą (žuvų arba užšaldyto vištienos su augalinis) plius 6 slapukų ketina pateikti 1000 kalorijų ar mažiau per dieną. Galite vidutinis asmuo prarasti svorio tokiu būdu? žinoma! Vidutinis asmuo būtų healthfully išlaikyti ant dietos 1000 kalorijų ar mažiau per dieną? ne. Greitas svorio netekimas dėl labai mažo kaloringumo dietoms gali būti nesaugūs ir sukelti kitas sveikatos problemas, pvz., elektrolitų disbalanso arba gallstones.

Masės nuostolių planai, kad centras aplink konkrečių maisto ar leidinio yra sunku sustabdyti dėl bet kokios trukmės laiką. Net jei slapukus skonį tikrai gera, dauguma žmonių bus greitai padanga valgyti tą patį maistą kiekvieną dieną. Kai su pašaru buvo atsisakyta (kaip ir jo pirmtaką), kas dieter sužinojo apie tai reikšmingas elgesio pokyčių padėti jiems išlaikyti sveiką svorio? Tikriausiai ne labai daug.

Deja, Zachcianka mitybą padaryti šiek tiek daugiau nei misinform visuomenei ir išlaikyti dieting mentalitetas gyvas. Štai keletas patarimų, kurie padės jums vietoje ir išvengti Zachcianka mitybą, ilgas pažadus, bet trumpą rezultatų:

* Planus, kurie rodo visą maisto produktų grupėms panaikinimo ar panaikinimas daug maisto valgyti * valgyti planus, kurie yra pernelyg regimented arba per daug “taisyklių” * dietos planus, kad pabrėžti papildymų arba produktų, kurie vyksta maisto * valgyti planus, apriboti kalorijų toliau skerspločių suma medžiagų apykaitos poreikius (paprastai mažiau kad 1200 kalorijų per dieną)

Nėra jokių greitai nustato žmonėms, kurie bando prarasti svorio. Jis užima laiko, tai užima deramo klientų tikrinimo, ir jį reikia pakeisti elgesį, kad galų gale į teigiamą valgyti ir gyvenimo būdo įpročiai atsirasti. Valgyti gerai, gerai ir mėgautis įvairių sveiką maistą!

© 2011 M. Gretchen Scalpi RD, CDE. Paskelbimo teisės, suteiktos visos vietose, kol straipsnio ir by-line perspausdintas nesugadintos ir visos nuorodos yra sudarytos gyvų.

Gretchen Scalpi yra registruotas dietistas, autorius, konsultantas ir sveikatos treneris. Gretchen dirbo vienas ant vieno su šimtais klientų savo privataus mitybos praktiškai nuo 2002. Jei norite dirbti su Gretchen kaip interneto treneris apsilankyti arba skambinti 845-831-7258 planuoti pusvalandį papildomą Sveikatingumas coachingu sesijos.

Rašyti komentarą