Skysti vitaminų ir mineralinių papildų, palyginti su tabletes ir kapsulių

parašė , 2011-10-27 18:15

Mokslo tyrimai parodė, kad kietosios pigułka ir kapsulė dažnai eiti visiškai per mūsų sistemas be ištirpinant! Palyginkite tai su skystų vitaminų ir mineralinių papildų. Rezultatai yra nuostabios! prasideda įsisavinti skysčių papildų mūsų sistemose tris minutes! Tai yra įrodytas faktas.

Kas nors yra mūsų mitybos įpročius, daugeliui iš mūsų tai ne dienos sumas vitaminų ir mineralų leidžiama per parą, kad mūsų kūno reikia. Tik nėra geras maistas, bet blogas maistas, mes valgyti taip pat įpročiai arba gyvenimo būdą. Visas maistas, mes valgyti blogai laiku. Aš žinau, aš gali būti susiję. Darbo valandos, užimtas tvarkaraščius arba bet kokios priežasties, šių įpročių ar aplinkybių, kurios lieka yra žalinga mūsų bendrą sveikatos, ilgas terminas, trumpesnė gyvenimo trukmė ir / arba ligos

Paimkite pavyzdžiui raudona mėsa. Raudonosios mėsos Diminuzione yra pakrautas su MTL cholesterolio, (kuris yra neigiamas.) Kad sakė daug žmonių ieško papilduose, “arba turėtų būti, kaip alternatyva papildyti į agentūrų poreikius, jei amžiaus yra vejasi su jais, ir tiesiog nori sveikesnį gyvenimo būdą. Mažiau raudona mėsa ir daugiau papildomų baltymų ir geležies, be abejo atlygį.

“Palyginti su normomis skysčio absorbcijos tarp vitaminų / mineralinių medžiagų ir vitaminų, tabletes / mineralų”

Skirtumas tarp vitaminų skysčių / kietos mineralų ir vitaminų / mineralinių medžiagų yra svarbus. Skystas absorbcijos norma yra laikas, kai ji pradeda priimti iki 3 valandų visiškai. Palyginti su pigułka forma, nes ta institucija turi virškinti ir kai jums priimti jį, kurios galite imtis 4-6 valandas iki kūno prasideda imtis visų vitaminų ir mineralų y. Daugeliu atvejų jūs turite imtis tabletes keletą kartų per dieną gauti savo dienos vertė.

Skystas vitamino galite gauti visų vitaminų ir mineralinių medžiagų dienos dozė, kad būtų mažesnės dozės? Ar kada nors bandėte nuryti “arklių pigułka”? Yuck! Skysti vitaminų ir mineralų visais atvejais, yra daug lengviau imtis, absorbuoti žymiai mažiau laiko (ir visada absorbuota) turi būti kartą per dieną sudarančių paimtų kas ne natūraliai per maisto, kūno poreikius dėl kasdien, kas mėnesį, kasmet! Diena po dienos. Mėnesio, einančio po mėnesio. Metai po metų.

“Papildų išlaidų tarp skystosios ir kietosios papildai”

Tiems, kurie yra laimė būti vadinamas “normalus sveikatos būklę”, be abejo, skysti priedai yra daug daugiau pelningų ir įperkami vidutinis darbuotojo. Kaip ir kietos vitamino / mineraliniai papildai, kurie gali skirtis dėl kokybės, kiekiai, reikalingi. Ar tikrai svarbu išlaidas? Tai tikrai nėra svarbu! Jei jūs matote vertės laimingas ir sveiką gyvenimo būdą ir galvoti apie šių dalykų. Ji neatsižvelgia yra MDO maisto produktų pamatyti šių paprastų faktų, sąrašą.

Lisa Beverley rašo labai informatyvus ir ištirti straipsnių pabaigos vartotojams apie įvairias sveikatos priežiūros temas uding emedies, maisto papildai, mitybos, vitaminų mineralų, lieknėjimą, svorio produktų, Kultūrizmas papildo ir dietos patarimai.

Rašyti komentarą