Raudonos spalvos svogūnai daug naudos sveikatai

parašė , 2012-01-22 09:06

Kas nežino raudonos spalvos svogūnai? Šis augalų yra manoma, kad yra kilę iš Azijos, ypač Palestinos, Indija, Šiaurės Pakistanas, kalnų regionams, Iraną, Egiptą ir Turkiją. Dauguma žmonių naudoti maisto ruošimo raudonųjų svogūnų. Tačiau, be to pridėti skonio maisto, svogūnai, taip pat daug naudos sveikatai. Iš tiesų, raudonųjų svogūnų turi terapinių turinį, antibakterinė danga, antifungal ir daug kitų sveiką komponentų.

Red svogūno rasti

Svogūnai turi būti vitamino C. kalio, pluošto ir folio rūgštis. Jame taip pat yra, kalcio, geležies, baltymų. Be to, svogūnai yra sieros ir flavonoidų. Dėl šių flavonoidų raudonos spalvos svogūnai yra manoma, kad apsisaugoti nuo vėžio ir širdies ligos rizika gyvavimui. Taip yra dėl flavonoidų yra medžiagų, kurios yra daug vėžio medžiaga, antibakterinė danga, antiviral ir anti-allergic

Čia yra kai kurie sveiką svogūnai išmokos:

Iki maitina plaukų a tyrimą nustatyta, raudonųjų svogūnų sulčių rubbed į odą du kartus per savaitę (už 2 mėnesius) skatins plaukų augimo. Šis metodas yra tikrai daug pigiau nei plaukų tonikas.

Mažesnis cukraus kiekis kraujyje žodžiu ir intraveninių gliukozės tyrimai nustatė, kad kuo didesnis įleidimo svogūno, gliukozės lygiai. Klinikinių ir eksperimentinius duomenis rodo, kad alilo propilo disulfidas svogūnai turinio prisidėjo prie nuleidimo gliukozės kraujyje.

Išlaikyti savo širdies sveikatos reguliariai vartoti svogūnai turi paaiškėjo, kad mažesnis aukštas kraujo spaudimas ir cholesterolio. Tiek šiose žinyno užkirstų kelią Apnašas į kraujo indai, užkertant kelią širdies ligos ir cukrinis diabetas, taip pat sumažinti riziką, širdies priepuolio ar insulto. Ši išmoka yra išreiškiamas sieros komponentų, chromo ir vitaminas B6, kuris padeda užkirsti kelią širdies liga sumažinant homocysteine (rizikos veiksniu širdies atakos ir insulto) lygius.

Palaiko žarnyno sveikatos

Raudonos spalvos svogūnai reguliariai (bent 2 – 3 kartus per savaitę) vartojimas gali sumažinti dvitaškis vėžio riziką. Svogūnai yra flavonoidų (plačiausiai studijavo yra quercitin), jeigu įrodyta gyvūnų vėžinių augimui slopinti ir apsaugotų langelius nuo dvitaškis vėžio trigeriai medžiagų padarytą žalą.

Padidinti kaulų sveikatai pieno yra ne tik vienas, kad siekiama pagerinti kaulų sveikatą. Raudonos spalvos svogūnai yra taip pat išreiškė išlaikyti kaulų sveikatą, ypač moterims, kurie yra pavojus osteoporozės kai įvesti menopauzės.

Rašyti komentarą