Profilaktinė medicina

parašė , 2011-12-27 11:42

Profilaktinė medicina

Žmonių lankosi jų medicinos gydytojai, kai jos serga. Žmonėms, kurie lankosi Sveikatingumas gydytojų apsilankykite jų užkirsti kelią vis serga.

Sveikatingumo gydytojas

Sveikatingumo gydytojas turi konkrečius vaidmenis, kai valdyti savo paciento sveikatos. Vaidmenis padės sveikų pacientų amžius. Tai darydama, gydytojas ir pacientas bus būti praktikuojančių profilaktinė medicina.

Rizikos valdymo

Sveikatingumo gydytojas vaidmuo valdant paciento sveikatos, dalis yra gyvenimo treneris. Švietimas pacientui, kad sveiko gyvenimo būdo ir įpročius, mitybos ir fizinio yra labai svarbu.
Sertifikavimo

Naudoti tik Sveikatingumas gydytojas, kuris buvo patvirtintas. Tai reiškia, kad jis arba ji yra išlaikęs egzaminą raštu ir žodžiu, ir yra labai nusimanantys, sveikatingumo valdymo riziką, taip pat suteikiant pacientui standartinę priežiūrą.

Visas įvertinimas rodo paciento sveikatos

Bus įvertintas pacientui, išnagrinėti ir medicininė istorija turės būti teikiama. Sveikatingumo gydytojas turi imtis kai kurių laboratorinius tyrimus. Tam tikrų dalykų, pavyzdžiui, tikrinant endokrinus hormono lygį, patikrinkite tokius dalykus kaip skydliaukės yra ne per arba pagal aktyvų, reikia padaryti.

Kiti vertinimai, bus yra širdies ir kraujagyslių ligų ir vėžio riziką. Paciento kaulų tankis, bus vertinamas raumenų masė ir kūno riebalų. Bus skiriamas pažinimo vertinimo. Išvados bus pasakyti Sveikatingumas gydytojas apie paciento dabartinis sveikatos ir kaip geriausia valdyti dabar nors ir užkirsdamos kelią ligų ateityje, kaip pacientų amžius.

Pacientas turi leiskite žinoti apie visus klausimus, sveikatos wellnes gydytojas ir jei imamasi recepto vaistus. Jis arba ji turėtų neturi prieštarauti toliau nustatytą kartu su natūralių produktų vaistus pacientui.

Fizinis papildo pasirinkimų

Natūralių, sveikų maisto produktų valgyti ir naudotis būdais padėti likti sveikiems kūno. Kartais, pacientams reikia pagalbos. Ne jų organai gali gauti visų maistinių medžiagų, reikia, kad gyventi sveiką. Kaip Sveikatingumas gydytojas valdo pacientų, jis ar ji turės galimybę suteikti tikrai gera patarti dėl gamtos papildai, būtinas pvz., organinių seleno. Jis yra galingas antioksidantų ir dažniausiai būna augalų maisto produktams.

Pasirenkant Sveikatingumas gydytojas, prašyti, jei jis arba ji veikia visą laiką ir kaip daugelis pacientų jis turi. Patirtis yra labai svarbi. Tai yra raktas, kartu su švietimo, praktikuojančių prevencinės medicinos ir paciento rizikai valdyti iš ligos.

Profilaktinė medicina yra rimtų medicina. Negali būti lengvai pasirinkti Sveikatingumas gydytojas. Jis ar ji bus valdymo pacientų gyvenimo. Jis gali turėti teigiamą poveikį kūno ir gyvenimo, jei pasirinkta teisė Sveikatingumas gydytojas.

Dr. Kempf baigė Texas Tech universiteto sveikatos mokslų centro School of Medicine Lubbock Teksasas ir yra labai gerbiamas ir gerai gydytojas San Antonio, Texas. Jos pagrindinis dėmesys skiriamas savo pacientų Sveikatingumas — gauti sveikų ir laikinai ten apsistojančių tokiu būdu! >

Rašyti komentarą