Profesinio švietimo ir mokymo patvirtintas Ben maisto

parašė , 2011-11-13 12:57

Kas kačių savininkas nori sumažinti profesinio švietimo ir mokymo režimą, kiek įmanoma, kaip jūsų augintinė ir jūsų piniginėje interesus. Tai kodėl išlaikyti jūsų katė ar kačiuko sveiką buvo sukurti specialiai sukurti produktai. Mokslo plano VetEssentials iš Hill Pet teikia gyvybiškai svarbus, kliniškai įrodyta metodus, kurie gali išlaikyti jūsų augintinė sveiką.

Dantenų ligų yra didelė problema, bet su jūsų katė bakterijų sukurti teisę priedai galėtų sumažėjo 25 % per tik 7 dienas. Papildant kačių mitybos su Hill Pet mokslo plano VetEssentials, jūsų katė gali pradėti jaustis naudą sveikatai labai greitai iš tikrųjų. Tai ypač svarbu, nes šiuo metu vykdomus tyrimų yra vis labiau manyti, kad rūpintis burnos higienos priemonėse gali padėti išlaikyti jūsų katė bendrą sveikatą

Naudojant kibble technologija, Kramtomasis aktas padės jūsų katė ar kačiuko valomos jų dantys ir Gaivumą kvėpavimas. Kibbles yra didelis naminiams gyvūnėliams kramtyti ir jų švelniai veiksmų padeda pašalinti bakterijų pakrauta plokštelė ir tartratui. Į kibble nėra pertraukos į tarta naminių gyvūnėlių kramtukai, nes jie minkšti ir tik pertraukos vienas nuo kito, kai jie pasiekia guma eilutės. Tai leidžia giliai švarios tarp dantų ir tų sunku pasiekti vietose.

VetEssentials kačiuko yra didelis maisto pradėti jūsų katė naują gyvenimą. Ji aktyviai padeda jūsų kačiuko auginimo metabolizmas, suteikiant DHA omega 3 riebalų rūgštys, kurios natūraliai aptinkami motinos pieno. Tai pagalbai smegenų vystymosi, sveikų sąnariams, kaulų ir užtikrina tinkamą vizualiai plėtros.

Aukšto lygio e vitamino pagalbos imunitetą šiame gyvybiškai etape, nekalbant apie tai, kad Hill Pet mokslo plano VetEssentials yra skanus ir lengvai virškinti. Subalansuotos kontrolės pH ir mineralinių lygiai padeda išlaiko savo kačiuko šlapimo takų infekcija ir sveiką.

Straipsnyje parašyta Kat mityba ir Pet dietos. Apsilankymas daugiau informacijos dėl produktus ir Services___________________________Copyright informacija, šis straipsnis yra nemokamas reprodukcijai, tačiau turi būti atkurtas visas, įskaitant gyvus nuorodos ir ši autorių pareiškimą turi būti įtrauktas. Aplankykite daugiau paslaugų!

Rašyti komentarą