Pridėti baltymų priedus prie savo mitybos planas

parašė , 2012-02-06 15:43

Mes nuolat papasakojo mūsų institucijų reikalauti teisę sumą už kiekvienos mitybinės medžiagos kiekvieną dieną, kartu su teisinga suma kalorijų. Mes buvo taip pat pasakyta, kad geriausia, mes turime gauti šių iš užbaigtos, atitinkamų maisto pasirinkimą šaltinių. Deja tai ne visada taip paprasta, sustabdyti mūsų mitybos režimo, kai mes ir apie. Kartais tiesiog ne visada įmanoma atrasti sveiką maistą, pavyzdžiui, kai mes ne dirbti bei mūsų vienintelis pasirinkimas yra junk maisto mašina. Jis tikrai yra laiką kaip šių kai a mitybos ekspertas gali siūlyti alternatyvų pasirinktys formų mitybos, pvz., išrūgų baltymų papildų.
Išrūgų baltymų tikrai gali tapti palaikoma jūsų asmuo ir yra labai lengva atsižvelgiant, kada tik norite per dieną. Priedai yra neįtikėtinai well-liked sportininkų ir žmonės, kurie yra griežtai treniruotės režimas. Tai, nes jie funkcija greičiausias būdas galite už mūsų organizmui įsisavinti užtrunka po įtemptų naudojimosi norimą maistinių medžiagų. Jeigu įstaiga neturi intensyvaus mokymo, ji ragina savo energijos šaltinių leisti jį reikia galia. Reguliariai baltymų yra tiesiog per sunku ir ilgai užtrunka, kad institucija padalyti laiku taip, kad jis bus kreiptis į kūno riebalų ir carb parduotuvėse. Išsekus šis rezervas, įstaiga bus juos tada pasukite į baltymų energijos, kurios faktiškai faktiškai prasideda suskirstymas į raumenų masę. Naudojant šio tipo klausimas yra kūno ir toliau tai visą dieną ir naktį, ilgai po to jums gali nustoti naudotis. Tai gali būti, kai baltymų priedai gali būti svarbus papildymas jūsų riebalų nuostolių programose, nes jis yra jūsų baltymų lygiai po treniruotės, imperativeyou pakeisti taip, kad neprarastumėte per daug liesos raumenų.

Baltymų svarbu visada išlaikyti mūsų pačių institucijų didžiausias formos, nes ji vaidina kažkokia roll viduje kiekvienas ląstelių savo kūno funkcionavimą. Taip yra baltymų funkcijų sąrašą:

-Baltymų sukuria jungiamojo audinio tarp mūsų raumenų

-Ji gamina langelis membranos

-Ji sustiprina mūsų kaulų struktūros

-Ji tvirtina įstaigos balanso skysčių

-Ji veikia sukurti esminius hormonai ir fermentų

-Ji reglamentuoja rūgšties pagrindo kraujo

-Ji vaidina dalis imuninę sistemą.

Kaip matote, nėra pakankamai įleidimo mūsų dietos baltymų su plansour kūno smarkiai nukentėtų.

Išrūgų baltymų sudaro lacto globulinas, alfa laktalbuminu, taip pat serumo albumino derinys. Jis tikrai yra pagamintas pieno, kuris perkoduoja į tai, deja, ji netinka dėl laktozės netoleruoja. Yra du formų išrūgų baltymų – koncentrato ir izoliatas. Koncentratas yra vertinamas kaip plačiai naudojama kuri yra labiausiai prieinamas dviejų, jame yra 30-85 % baltymų. Izoliuota baltymų papildai buvo daug didesnis baltymai sudaro 90 % kartu su mažiau riebalų ir mažiau laktozės. Taip pat yra brangesnė.

Išrūgų baltymų ateiti daug skirtingų leidinio formas. Gatavų karštinės yra neabejotinai Lengviausias apsvarstyti on-the-go, nors kai kurie reikalauja šaldymo. Naudodami miltelių forma yra daug sunkiau imtis, kai jūs lauke, nes jie turėtų būti sumaišomi gerai, kad būti geriamo. Tačiau turi būti pakankamai lengva organizuoti bet kokioje virtuvlje namuose arba darbo vietoje.

Ar norite pirkti išrūgų baltymų? Mes rekomenduojame, kad jūs perkate MuscleTech geriausių rezultatų.

Rašyti komentarą