Prevencinės odos priežiūra

parašė , 2011-12-31 11:12

Tai yra daug sudėtingiau ištrinti metus nuo saulės poveikio ir netinkamo odos priežiūros nei lepinti ir išsaugoti jaunystės odos, kad jis geriausiai pradėti sveikos odos priežiūros įprastinį anksčiau padarytą žalą. Mokyti jaunus žmones sveiką gyvenimo būdą ir tinkamai oda, siūlome juos vertė gražią odą gyvenime. Viena iš svarbiausių pamokų yra reikšmė, taikant apsaugos nuo saulės reguliariai.

Tikrai norėčiau galėtų grįžti atgal ir įspėti mano paauglių savarankiškai, saulės poveikio pavojus. Daugelis odos vėžio sukelia saulės žalą UVA ir UVB spinduliai. UVA spinduliai manoma, kad yra atsakingas už photoaging tuo tarpu UVB spinduliai yra atsakingos už deginimasis, mes, kai mes praleisti per ilgas į saulę.
Svarbu mokyti mūsų vaikai tinkamai rūpintis jų oda ir įspėti juos apie saulės žalos pavojus prieš žala yra padaryta. Mes taip pat turėtų mokyti jaunų žmonių turi būti informuota apie produktų, jie naudoja ingredientų.

Deja, mes supa produktų, tvirtinimas, kad pagerinti mūsų odos ir dažnai jie yra visiškai cheminių užpildų, sintetinių kvepalais, parabenų ir kitų ingredientų, kurių galėtų padaryti daugiau žalos nei gera. Tai svarbu mokytis nuo mažens, kad mes turėtų būti pranešama apie produktų, kad mes naudojame ir kas jose. Išvengti produktų, kurie nėra visų fizinių ir saugiai naudoti kasdien. Geriausias būdas mokyti mūsų vaikams gerą odos priežiūros svarba yra nustatyti geras pavyzdys.

Ar jūs naudojate nuo saulės poveikio, kai jūs ketinate būti į saulės? Galite išvalyti jūsų odos tinkamai būtų pašalinti visi purvo, naftos ir iki, kad gali u¾kim¹ti savo poras ir sukelti pertraukos outs? Naudoti produktus, kurie yra sveiki savo kūną? Ar valgyti turtingas šviežių vaisių ir daržovių bei kitų antioksidantas turtingas maisto dietos? Gražus odos namuose prasideda sveiką gyvenimo būdą, geriamojo daug vandens, būnantiems iš saulės ir klijuoti su sveikos odos priežiūros įprastinį.

Sužinokite apie tinkamą odos priežiūros ir geriausias būdas panaudoti natūralios odos produktų Lisa Smith.

Rašyti komentarą