Poros skirtumas kad prakaitas kartu Stick kartu

parašė , 2011-10-15 18:05

Vienas iš didžiausių dalykų apie atsižvelgdama treniruotės partneris yra paprastas draugavimas. Dviejų žmonių, šaudymo dėl to paties tikslo, dažnai galite rasti kad pasiekti sveiką gyvenimo būdą yra labiau įdomus kaip darbas. Jūs turite ką nors stumti jums yra šiek tiek toliau ir motyvuoti jūs, kai jos reikia labiausiai. Nors bet koks partneris bus dirbti, tai tik padaryti jausmas, kad jūsų sutuoktinis būtų geriausias partneris (po to, kai visi jie yra savo vienas ir tik).

Klijuoti kartu

Būtų geriausia, jei jūsų sutuoktinis yra geriausias treniruotės partneris. Atskirai, gali rasti sau nenori, kad ir gauti su jūsų fitneso centras, bet jei jūsų atitikmens nėra, motyvuoti jūs, būdamas dėl režimo bus lengva. Jūs abu yra dalis vieną visumą-tiek žinant, ką kita yra jau mąstymas-leidžia jums kiekvieną stumti viena kitai kad mylią

Storos ir plonos

Jums gali būti užduoti sau klausimą, ką daryti, jei mano sutuoktinis ir aš yra dėl įvairių tinkamumo lygis. Nors tai gali padaryti savo treniruotės planą yra šiek tiek sunkiau, kelionę į fitneso centras yra kartais pusę darbo. Vis dar sutuoktinio partneris gali pasiūlyti motyvacija ir padėti jums nepriklausomai nuo jų įvairių tinkamumo lygis.

Gera dalykas apie darbo su jūsų sutuoktinis yra, kad nesate kaip gali surengti atgal-atsiliepimus. Jei jūs arba jie yra slacking, sutuoktinis dažnai yra pirmasis šuolis ir stumti kitą. Tai yra viena iš labiausiai idealus motyvacija galimybes. Draugui ar partneris gali visada know jei kitos slacking, nes jie negali žinoti savo partnerių, taip pat jų sutuoktinis.

Šeimininkams

Sėdi namie, porų dažnai aptarti, kas vyksta gyvenime. Tai yra puiki galimybλ komanda pastangų. Nors afitness partneris gali padėti, jie ne išleisti didžiąją dalį savo laisvo laiko su jumis. Bendrumo leidžia nuolat aptarti, ką jums reikia sutelkti dėmesį į ir planus, skirtus savo kitą pėsčiomis arba kelionė būtų fitneso centras.

Pernelyg užimtas praleisti laiko…

Kartais įtempto grafiko galima atskirti sutuoktinių viena nuo kitos. Gauti kartu reguliariai eiti į fitneso centras kartu gali leisti vyras ir žmona praleisti kai kurie “dingusių” metu ir dalytis idėjomis ir jausmus, o jie dirba.

Specialios obligacijų

Abiem atvejais, bendrai gerovei išmokas treniruotės, jūs stiprinti savo obligacijų. Vaikščioti tik, ar ketina fitneso centras gali atrodyti daugiau kaip tikra kankyne, ypač, kai jums atrodo jūsų sutuoktinis ir pasakyti “See ya vėliau, aš einu pasivaikščioti.” Tai yra įregistravimui laiko, kad jums du turėtų faktiškai praleidžia kartu, stiprinti ir remti ne tik jūsų sveikatai, bet jūsų sutuoktinis sveikatos taip pat.

Daugelis žmonių šios praktikos meno “prakaitavimas kartu” yra labiau palanki, ir yra labiau tikėtina, kad gauti maksimalią naudą iš savo treniruotės. Dažnai, jie rasti kad ne tik yra įdomus, tačiau kartais konkurencija yra mažai pramogų. Diskusijos yra daugiau ryškus, o ne sutelkti dėmesį į Oras-ji sutelkiamas life…their gyvenimo kartu.

Rašyti komentarą