Plastikiniai langai

parašė , 2012-12-22 12:48

Namai – tai užuovėja, šiluma bei jaukumas, vieta, kur nepasiekia jokie skervėjai… Jeigu teigiama, idant būstas perpučiamas vėjo, prieš akis iškyla seni, nesandarūs langai apsiblaususiais, šviesos nepraleidžiančiais stiklais. Langai – tai butų akys į pasaulį – palydinčios į kelią bei sutinkančios grįžtančius, saugančios butų paslaptis ir šilumą. Sandarūs taip pat kokybiški langai – tatai ne tik šviesos šaltinis, bet bei pagrindinė komforto sąlyga. Langai ne tik saugo namus nuo išorės triukšmo, tačiau ir reprezentuoja namą.

Įsigyti naujus langus – ypač svarbus pasirinkimas, ne tik keičiantis būsto dizainą, tačiau ir visapusiškai pakeliantis jo vertę, bet per ilgesnį laiką – bei taupantis išlaidas už šildymą. Paskaičiuota, idant per nesandarius langus, prarandama ligi 40 proc. butų energijos, iš lauko puola daug šalto oro.Daugelis civilių supranta, kad tiesiog privaloma įsigyti naujus ir kokybiškus langus.

Nauji langai – tatai nemenka investicija į butų gerinimą net tuo atveju, jei rengiatės gyvenamąjįjį plotą keisti. Pasvarstykite, šiek tiek galėtumėte pralaimėti, bandydami parduoti butą su senais langais?.. Jei ir pavyktų jįjį parduoti, tai už žymiai menkesnę kainą nei galėtumėte paimti už sutvarkytą.

Tačiau dauguma civilių pirmiausia rūpinasi savo šeimos gerove taip pat butų jaukumu, užtat teisingai elgiasi, pradėdami tatai padaryti nuo langų. Iškart galime teigti, idant esminių patirtis rodo: šitos investicijos per keletą metų atsiperka. Šiuolaikinės technologijos užtikrina labai kokybišką šilumos taip pat triukšmo izoliaciją. Bet būtina nepamiršti, jogei langai turės tarnauti daugumą metų, dėl to neapsirikite, nes šičia kaip niekur kitur pasitvirtina taisyklė, jogei šykštus moka dvigubai. Besivaikantys pigių siūlymų, nereikalujantys langų kokybės sertifikatų, garantijų taip pat atsisakantys kokybiško specialistų pemontavimo, po kelerių metų (argi netgi greičiau) langus tebus priversti keisti, kad gi jie deformuosis, praleis šaltį, iškils eilė kitų bėdų.

Bet gal Jūs būnate iš tų, kurie gali pačiam sau leisti įsigyti tai, kas brangiausia ir tikite, idant už kokybę visuomet vertinga daug mokėti? Tai – tiktai dalis tiesos. Kalbant apie langus, ne visąlaik patys vertingiausi yra taip pat patys kokybiškiausi. Drįstume teigti, jog optimaliausią rezultatą skolina protingas kainos ir kokybės santykis, apspręstas meistrų kompetencijos.

Lankų kokybės ramsčiai

Plastikiniai langai labai svarbu, o jų kokybiškumą lemia 4 svarbiausi komponentai: lango profilis, stiklo paketas, rėmai bei sumontavimo darbai. Netgi ir gero profilio plastikinis langas nebus sandarus taip pat kokybiškas, jei tebus sumontuotas, naudojant nekokybiškas medžiagas bei technologijas.

Vertinant kainos taip pat naudos santykį, protingiausia esti rinktis kokybišką 5 kamerų profilį. Tam tikslui tinkamiausi standartiniai 5 kamerų, 70 mm pločio „Veka Efect-Line“ arba „Aluplast Ideal 4000 Classic“ modelio langai, geriausi tiek daugiabučiams, tiek privatiems namams, atitinkantys techninius duomenis, įprastinę dizainą bei gerą kainą.

Daugiau kamerų plastikinį langą, pavyzdžiui, bendrabučio namo gyventojui nusipirkti nebūtina vien dėlei to, idant lango profilis tebus šiltesnis nei būsto siena. 3 argi 4 kamerų langas tebus ne šitoks tvirtas, užtat po kurio laiko jam gresia „išsiklaipyti“, tai yra, gali pasikeisti jo geometrinės formos, konstrukcijos standumas.

Argi svarbu sudedamoji lango dalis, nuo kurios priklauso, ar langas gerai saugos šilumą, esti stiklo paketas, užtat reiktų atkreipti dėmesį į jo energijos laidumo koeficientą. Kuo pastarasis koeficientas mažesnis, tuo geriau. Pagal kainą taip pat naudą Lietuvoje optimaliausia rinktis skaidraus stiklo paketą, kurio šilumos laidumo koeficientas (U) esti 1.1.

Langų saugumas bei varstymo patogumas. Tie dalykai priklauso nuo apkaustų. Čia irgi patikimiausia pasikliauti specialistų patarimais. Idant bei dėl paprasčiausio dalyko – visko išmanyti pačiam tiesiog neįmanoma. Nepamirškite pasiteirauti bei apie mikroventiliacijos priedą, rankenų apsaugą, varčios sukėlimo mechanizmą… Klauskite, kol įsitikinsite, kad renkatės tatai, kas jums patikimiausia bei tinkamiausia.

Kokybiškas montažas

Net patys brangiausi taip pat kokybiškiausi langai neužtikrins butų energijos ir jaukumo, jei nebus atitinkamai sumontuoti ir užsandarinti specialiomis medžiagomis. Visus langų sumontavimo ( taip pat – ir senų langų demontavimo) darbus puikiausia patikėti prityrusiems specialistams ir įvertinti dėlei to patiriamą komfortą. Jums patogiu per nustatytą laikotarpį atvykę meistrai neatpažįstamai pakeis namų išvaizdą – argi ne malonumas… Beje, senų konstrukcijų demontavimas klientams, kurie gi perka produktus su sumontavimo paslaugomis, atliekamas nemokamai!

Kokių išmatavimų langų Jums vertinga? Šiek tiek gali kainuoti patys langai ir visi montavimo ir apdailos darbai? Jūs galite paskaičiuoti patys, pasinaudodami mūsų pateikta skaičiuokle. Bet mes rekomenduotume kviestis specialistus, kurie gi išmatuos, pateiks techninį projektą ir tikslius paskaičiavimus. Taip išvengsite klaidų taip pat pridėtinių sunkumų.

Neskubėkite įsigyti langų iš tų, kurie teigia, jogei pakankamai didelė kaina – už specialią kokybiškumą. Neskubėkite pasitikėti… skubančiais. Juk neveltui sakoma, idant greitai darbą velnias ant uodegos nusineša. Nesijaudinkite, jogei ateina ruduo, bet Jūsų namai – dargi su senais langais. Lietuvoje ruduo ilgas, dėl to – suspėsite.

Mes žinome, idant ruduo taip pat žiemos pradžia – geriausias laikas keisti langus. Vėsus oras – geras langų sandarumo kontrolierius, neleisiantis palikti nei menkiausio plyšelio… šičia jaugi neverta būti specialistu, jog pajustumėt kur pučia.

Susisiekite su mumis. Išsiaiškinsime jūsų poreikius, nemokamai patarsime, kokių langų reikia jūsų būstui. Sutaupysite nemažai laiko taip pat būsite apsaugoti nuo neteisingo pasirinkimo!

Rašyti komentarą