Pirmas kreditas nemokamai – paprasta gauti turint laiduotoją ar įkeičiamą turtą

parašė , 2012-04-28 21:30

Didelė pasaulio dalis yra nepriklausomi nuo paskolų. Tai yra priimtina esant neįtartoms išlaidoms. Nors iš pirmo žvilgsnio paimti paskolą nėra sunku, tačiau neįvykdžius pareigų skolintojui gali nukentėti jūsiškis kreditingumo reitingas. Tuomet jums lieka tiktai greiti kreditai turintiems negerą kredingumo įvertinimą.

Taip yra užtat, kad gauti greitą kreditą su žemu kreditu yra žymiai sudėtingiau nei turint puikų kreditą. Ir netgi jei jūs kokiu nors būdu bus suteiktas asmeninis kreditas, greičiausiai jums nepavyks gauti norimos kiekio pinigų.

Tačiau visuomet yra galimybių gauti norimą greitą kreditą. Kreditoriai yra linkę suteikti blogo kredito greitą kreditą, jei jūs vis dar turite užtarėją. Laiduotojo pagalba bus sudaromas palankus įspūdis bei atveriamos didesnės galimybės didesnei kreditui gauti.

Bloga blogo kredito veikmė
Dažniausiai mūsų didelis galvosūkis yra kaip išpildyti ekonominius įsipareigojimus bei sugrąžinti gautą kreditą. Negero kredito paskola gali būti įmanomu sprendimu, nes jis iš karto sumažina juntamą spaudimą.
Centrinis dalykas skolintojui yra tai, ar paskola bus grąžinta. Problema yra tokia, ar kreditorius gali pasitikėti kredito gavėju, turinčiu blogą kreditą ir norinčiu gauti privačią paskolą.

Skolintojas niekada nėr manantis, ar gavėjas atiduos suteiktą paskolą. Taigi yra natūralu, jog kreditorius turi tam tikrą apribojimą. Negeriausia yra tai, jog blogo kreditingumo paskolų dydžio limitas neretai yra labai mažas.

Laiduotojo turėjimo teikiami pranašumai
Užtarėjo paieška dažnai nėr sudėtinga, nes šeimos nariai džiugiai prisiima šią atsakomybę. Tačiau yra svarbu, kad užtarėjas žinotų jam tenkančią atsakomybę, kadangi jam teks grąžinti paskolą jeigu jūs negalėsite to atlikti.

Užtarėjai yra galimi tiktai tada, jeigu jie turi nuolatines pajamas bei nepriekaištingą kreditingumo praeitį. O taip pat yra svarbu sutarti tokias paskolos sąlygas, kurios labiausiai tenkintų abejas puses.

Atsiminkite, jog blogo kredito paskolos dažnai turi dideles palūkanas ir griežtas baudas vėluojant susimokėti.

Paskolos pavojaus lygis
Jeigu norite gauti blogo kredito paskolą, pavyzdinis sprendimas yra pasitelkti užtarėją. Skolintojas gauna mažesnę riziką taip pat yra linkęs suteikti kreditą. Taip yra todėl, jog esant kliento nemokumui, užtarėjas perims paskolos grąžinimą.

Tačiau nepaisant šių privalumų, reikėtų domėtis, ar užtarėjas yra privalomas. Mažiausiai, ko nori laiduotojai, yra tai, kad visas paskolos sumokėjimas taptų jų našta. Užtarėjai tikisi, jog gera jų reputacija bus naudota geram tikslui.

Nors bei užtarėjai yra labai gerai vertinami skolintojų, tačiau jie tikisi, kad gavėjas sugebės sugrąžinti paskolą, ne bent tai būtų visiškai negalima. Taigi supratimas tarp užtarėjo ir besiskolinančio turėtų būti puikus.

Turint užstatą taip pat labiau palengvinamos paskolos gavimo sąlygos, nes esant finansinių įsipareigojimų neįvykdymui skolintojas gali perimti gavėjo įkeistą turtą. Tačiau žmogus, galintis garantuoti paskolos grąžinimą visada yra neblogas variantas.

Vienas atsakymas į “Pirmas kreditas nemokamai – paprasta gauti turint laiduotoją ar įkeičiamą turtą”

  1. Viktorija says:

    Paskolą automobiliui gauti irgi nėra sunku. Įsigyjus jį svarbu atsargiai važinėti. http://kku.lt/paskolos/vartojimo-paskola/paskola-automobiliui/

Rašyti komentarą