Pirkinių idėjų Karwa Chauth

parašė , 2012-02-14 23:17

Karwa Chauth yra galbūt tik romantiška festivalis švenčia Hindu pora visuomenėje romantika atidaryti būdu. Šis festivalis yra ypač moterų, ir ji siūlo proga nori ilgo ir laimingas gyvenimo, sveiką ir klestintį gyvenimą už savo vyro. Dėl šio įvykio, moterų kontroliuoti ilgą dieną greitai už savo vyro. Jie ne imasi maisto ar vandens ant arba po aušros iki moonrise.

Kalbėti apie giliai meilę ir priežiūros vyru pateikti dovanų savo žmonos. Karwa chauth pirkinių apima dovanos Karwa chauth ir kitų objektų, į pooja. Dovanos duoti didžiulį negrąžinama ir meilės moteris jo žmona. Jis yra vienas iš tikrosios galimybes pateikti dovana Jūsų žmona. Karwa chauth dovanų idėja yra Juvelyriniai, bangles, henna, saris, lehnga choli ir daugelis kitų nustatytas dovanos
Galite pateikti neįprastas karwa chauth dovanos savo žmoną apima šokolado, gėlės, pooja thali, sauso vaisių ir t. t. Giminių ir draugų, moteris taip pat pateikti dovanos. Dvi labiausiai well-liked dovanos, pateikiant šį kartą yra “Sargi” ir “Baya”. Šie du yra labai gyvybiškai dovanos elementus, be šią dovaną celebrationem yra dalinis. Norėdami pridėti daugiau spalvų iškilmių, galite imtis savo žmoną į idealistinis vieta arba šviesos Iškilmingas žvakių vakarienė ir pasakyti savo meilę su gražus gėlės su didele tualeto oro gaivikliai lapelius puokštę.

Ne vietoje, linksmai, galite rasti labiausiai juda įvairių dovanų Karwa chauth rinkoje. Galite rasti platų pasirinkimą dizaineris saris ir juvelyrų centrai, todėl galite įsigyti juvelyrų ir saris nuo moters yra labai mėgstu juos. Visi festivalio liudytojų ne tik žmonės išleisti gausiai, bet taip pat pirkti drabužius, atitinkančios muitinei priimtinu būdu, ir net Nedvejokite draudžiamų daiktų, pirkti, taip, kad vieną kivirčytis gali atimti iš jų visiškai aistringai šventės festivalio. Žmonės pirkti karwachauth dovanos apima karwa chauth gėlės, šokoladas, karwa chauth, karwa chauth dovanų varžyti, sauso vaisių, karwa chauth, Karwa Chauth Pooja Thali ir kt. Internete pristatymo paslaugas taip pat yra, kad galėtumėte siųsti karwa chauth dovanos į jūsų mėgstamiausia jų, pvz., šokolado dovanų pristatymo, internete tortas tvarką, apsipirkti internete gėlių ir internete gėlės delivery.etc. Sveikinimo atvirukai ir gėlės yra labai gerbiamų dovana visoms progoms, kurias praneša meilę ir rūpintis žmonių kuriam u pateikti dovana. Išskyrus, kad žmonės pirkti grandest dovanos draugų, giminių ir uždaryti tuos čia ir užsienyje.

Šiame straipsnyje įdėjo Ashish kumar vardu Ferns N Petals yra pirmaujanti internetu siųsti gėlės ir dovanos tiekėjų Indija siūlo šio Karwa Chauth 2011 m.: dovanos Karva Chauth, Karva Chauth Pooja Thali, Karwa Chauth gėlės, Karva Chauth dovanos ir specialios idėjų švenčia Karwa Chauth iš fnp.com.

Rašyti komentarą