Pirkimas medienos baldų – pirkėjo rizika

parašė , 2013-01-18 07:09

Kiekvienas praeina periodą gyvenime, kai jis turi nustatyti namus. Be esančių viduje įrengimų, namai nėra niekada užbaigti. Baldai, panaudoti namuose, gali keistis pagal namus-tipus ir pagal atskirą skonį ir pirmenybę. Bet koks būti pirmenybe, baldai namuose negali niekada būti įvertinti, jei jie neturi medienos turinio tame. Medienos baldai yra tradiciškai įvertinti kaip akivaizdžiausias pasirinkimas naminiams baldams. Ir tai nėra niekam, kad žmonės garantuoja įspūdingą buvimą rūpestingai meistriškai padarytų Amish Baldai jų namuose. Primygtinumas ant medinių baldų nuo neatmenamų laikų taip pat davė puikią progą apgavikams, kad dirbtų jų kelias į jūsų sukūrimą nupirkti žemesnius medinius baldus.

Pirkdama baldus, auksinė taisyklė yra geriausiai apibūdinta lotynų frazės, “Pirkėjo rizikos” ar leisti pirkėją saugotis. Taisyklė laikosi geras ypač šiuolaikiniais laikais, kai baldai yra pasiekiami pelės spragtelėjime. Su internetu, užgrobiančiu kiekvieną mūsų gyvenimo dalį, Baldai apsipirkimas davė verslą daugelio tinklo portalų, parduodančių medinius baldus. Tačiau, tai yra internetas, kuris iškelia maksimalų pavojų numatomiems internetiniams pirkėjams. Su paslėptu pardavėjo tapatumu, pirkėjai yra statyti visoms rūšims abejonės, pasklindančios internetiniame apsipirkimo pasaulyje. Šiame kontekste, pirkėjas turi būti atsargesnis, pirkdamas medinius baldus. Visi internetiniai dileriai neleidžia sau malonumą neteisingose verslo praktikose. Tai yra tik kelių supuvusių obuolių atvejis. Kaip Daugiausia, jūs galite visiškai pasitikėti jūsų numylėtinio Amish gamintų rankomis baldų pirkimu tinkle. Tik padarykite taip nuo manomo gamintojo.

Medinių baldų žinios yra absolute, turi pirmo laiko pirkėjams. Brangus armoire Baldai parduotuvėje galbūt neatstovauja lauktiems Amish ąžuolo baldams, bet gali turėti savyje pigią fanerą. Fanera nėra mediena tikra trukmės prasme. Skirtingai nuo vienos dalies medienos, paprastai panaudotos geruose mediniuose balduose, fanera yra suformuota, suklijuodama įvairias dalis medienos kažkokio chemikalo. Parduotuvės savininkas yra įpareigotas perduoti faneros baldams daugiausia dėl besaikių ribų ir pigaus kainos faktoriaus. Fanera yra dažnai Užuolaidos kaip ‘stipresnė negu mediena’, kuria iš tikrųjų tai nėra. Faneros baldai gali atrodyti įspūdingi, bet laukti įsitempus, jei jūs ieškote ilgaamžiškumo savo mediniuose balduose.

Vienas atsakymas į “Pirkimas medienos baldų – pirkėjo rizika”

  1. Kaip dėl medžio baldų biure? Tikrų, storų, sunkių. Įmonės veikla susijusi su medžiu, tai mastome apie nestandartinį biuro dizainą.

Rašyti komentarą