Pigūs lėktuvų bilietai ir palankus laikas atostogoms

parašė , 2016-10-27 18:03

Laisvė ir galimybė keliauti bei pamatyti pasaulį šiandien puikiai susiderina tarpusavy su prieinamomis, mažomis kainomis, todėl anksčiau prabanga buvę skrydziai šiandien yra nesunkiai prieinami net minimalias pajamas uždirbantiems žmonėms. Įvairios kompanijos siūlo įvairių tipų keliones, todėl kiekvienas atras tinkamą pasirinkimą sau – aktyvus laisvalaikis užsienyje, egzotinės kelionės, savaitgalio „pabėgimai“ nuo rutinos, pažintinės šeimoms ar romantiškos kelionės poroms šiandien gali būti puikia dovana ar sprendimu keliauti.

Tinkamas laikas kelionėms

Geresnės bilietų kainosGan aktualus klausimas – tai pats palankiausias laikas kelionėms. Be jokios abejonės, galima drąsiai teigti, jog keliauti niekada nėra vėlu ar nepatogu! Nuo vėsios Lietuvos žiemos bet kada galėsite pabėgti į šiltus kraštus, o ir vasarą galėsite atrasti vėsesnius pasaulio kampelius. Kalbant apie patogiausią laiką keliauti pigiai, tai tikriausiai reikėtų pabrėžti, kad Europoje į tokias šalis kaip Ispanija, Italija, Graikija ar Portugalija visuomet labiau „apsimoka“ keliauti pasibaigus sezonui – rudenį šiose šalyse šiek tiek nukrenta paslaugų kainos, todėl turistai gali pasidžiaugti įvairiais malonumais, kurie neskriaudžia kišenės. Kalbant apie grožį, tokią šalį kaip Prancūziją būtina pamatyti rudenio spalvomis, kai Paryžius nusidriekia šilčiausiomis spalvomis ir tampa pačiu romantiškiausiu miestu pasaulyje – tai puiki vieta poroms. Ieškant patogiausio laiko aktyviam laisvalaikiui rekomenduojame rinktis slidinėjimą žiemą – šiuo metų laiku ypatingai gerai funkcionuoja šios paslaugos, o ir tikra žiema su daugybę sniego bus tikrai garantuota.

Bilietai

Ieškantiems pačių pigiausių lėktuvų bilietų reikėtų ir keliaujantiems pirmą kartą, reikėtų iš karto susitaikyti, jog pigūs skrydziai dažniausiai yra arba be galo spontaniški, kitaip vadinami paskutinės minutės skrydžiais, kai likus laisviems bilietams jūsų kelionės laikas už žemiausią kainą gali būti po poros dienų ar savaitės. Priešingu atveju reikėtų nenustebti, kad pigius bilietus galima įsigyti tik numatant kuo tolimesnę datą – po pusmečio ar net daugiau. Bet norint suplanuoti kelionę nestatant savęs į tokius ilgo ar labai trumpo laiko rėmus, jūsų piniginė labai nenukentės, jei keliausite Europoje, nes bilietus bet kokius atveju galite įsigyti gan pigiais. Tačiau dėl tolimesnių kelionių vis dėlto rekomenduojame pasiaukoti ir planuoti jas iš anksti, pasinaudojant pačiais geriausiausiais pasiūlymais.

Vienas atsakymas į “Pigūs lėktuvų bilietai ir palankus laikas atostogoms”

  1. Indre says:

    Na šią vasarą skrydžių bilietų pirkti mums neprireiks – nusprendėme keliauti po lietuvą, nakvynes užsisakant įvairiose kaimo turizmo sodybose https://www.atostogoskaime.lt/apgyvendinimas/sodybos-prie-ezero/

Rašyti komentarą