Patarimų iš žodžiu chirurgas Čikagoje: Top įpročius, kad galėtų būti griauna jūsų dantys! 3 DALIS

parašė , 2012-03-26 17:20

Mūsų dantų ir dantenų- ir savo ruožtu, mūsų šypsenų kokybė-sveikatos nustatomas didele pagal mūsų gyvenimo būdą, sako šio dvejopo-degreed žodžiu chirurgas Čikagoje. Yra daugiau veiksnių, mes galime padėti, nei mes negalime, kai jis ateina į mūsų gražus ir sveiką šypsenų ilgaamžiškumą. Atsižvelgiant į tai, Trečia įmoka į viršų įpročius, kad galėtų būti Dywersja dantis ir padidinti savo pažeidžiamumą dantų irimo ir guma ligos, penkių dalių blog serijos šiuo žodžiu chirurgas Čikagoje bus priimti mus per kai kurie iš šių blogas gyvenimo pasirinkimus. Kad pirmą kartą, jums reikia žinoti apie visus… Žodžiu chirurgas, Čikagos pataria: blogas įprotis # 6 ~ tabako vartojimo ten yra visiškai nieko naujas šiuo žodžiu chirurgas Čikagos linijos galėtų papasakoti jums apie tabako ir jo neigiamą poveikį dėl mūsų bendros ir žodžiu sveikatos naudojimo
Baigti cigarečių rūkymas yra ypač sunku daugeliui; Jei viskas būtų taip paprasta, be abejo daug daugiau žmonių būtų ex-rūkalių! Tačiau ateis kartą gyvenime kai reikia susiduria su realybe, savo situaciją. Ir tai, kad jei jūs ne mesti rūkyti dabar, jums bus išleisti sau ne padidėjusios rizikos besivystančių visos priimančiosios nemalonus žodžiu ir bendrosios ligų, ligų ir ligų. Daugiau kaip pusė šio žodžiu chirurgas Čikagos linijos mato dantų protezai-wearers arba yra arba buvo rūkalių. Štai faktai tiesiai iš šio dvejopo degreed žodžiu gydytojo, Chicago… Rūkymas dėmes, emalio dantų, lengviau nustatyti bakterijų nustatyti įsitvirtinti, tabako vartojimo trukdo dantenas gamtos gebėjimui išgydyti, rūkymas lėtina kraujotaką, todėl trukdyti dantų ir dantenų pristatymas maistinių medžiagų. Tai savo ruožtu sunku kovoti išjungti guma infekcijos ir ligos kūno. Rūkymas, sako žodžiu chirurgas Čikagos ciklu, buvo moksliškai įrodyta, kad burnos vėžį, periodonto (gumos) ligos ir dantų nuostolių.

Žodžiu chirurgas, Čikagos pataria: blogas įprotis # 7 ~ dažnai balinimas An obsesji šypsena estetika, negalėtų būti teigiamas dalykas, sako žodžiu chirurgas Čikagoje, ypač jei verčia pacientų plaštakoje ir floss daugiau dažnai! Tačiau, kai vietoj pacientams atsisakyti atlikti dažnai Dantų balinimas, siekdamos, kad sławna šypsena, tai gali sukelti kai kurių rimtų problemų, įskaitant jautrumo dantų ir dantenų dirginimas. Dėl šios priežasties, šis dvejopo-degreed žodžiu chirurgas Čikagos linijos visada rekomenduoja, kad pacientų sveikatą kosmetikos procedūras profesinės kanalais. Tokiu būdu, dantų balinimas dažnumas gali būti kontroliuojamas kvalifikuotas sveikatos apsaugos specialistas. Žodžiu chirurgas, Čikagos linijos pataria: blogas įprotis # 8 ~ Purging mitybos sutrikimai yra rimtų psichologinės problema, kad yra daugybė žiaurios pasekmių vienas yra bendra ir žodžiu sveikatos, sako šis žodžiu chirurgas Čikagos ciklu. Be to, kad trūksta tinkamai mitybos, reguliarūs poveikio skrandžio rūgšties, sukelia bulimics prapūtimo griauna emalio dantų, paliekant veikiamų minkštesnę dentine. Dažniausiai šis žodžiu chirurgas Čikagoje, sako, pacientams turėtų ieškoti psichologinę pagalbą ir remti prieš dantų intervencija gali būti bet padėti.

Stay tuned mūsų eilinį, dalis 4, 5, ant viršaus blogų įpročių, kad galėtų būti Dywersja jūsų dantys ir griauna savo šypseną… Mikes Johnson yra arti vienas gerai žinomas žodžiu chirurgas Čikagoje. Jis supranta, kaip jūsų žodžiu sveikatos gali turėti įtakos jūsų gyvenimo, todėl siūlo kai kurios verta apsvarstyti informacijos apie implantas stomatologas, Čikagoje ir kai kurie žodinius chirurgas Čikagos linijos.

Rašyti komentarą