Pasiekti pH balanso, kad rūgštinėje gyvenimo būdą-Chiropractor Coogee

parašė , 2011-11-22 10:44

Žmonės gyvena ilgiau šiandien. Priežastis ne dėl padidėjusio sveikatos, bet daugiau medicininės intervencijos. Labiau nei kada nors anksčiau, mūsų įstaigos yra ataka iš įvairių kultūros pamainomis, įskaitant labai perdirbtų maisto produktų, padidėjusios įtampos, greitas gyvensenos ir teršalų.

Šių grėsmių yra labai rūgštinės aplinkos per mūsų institucijų kūrimas ir žudyti langelių, mums reikia išgyventi. Žmogaus kūno reikia deguonine aplinkos likti sveikas. PH (vandenilio potencialių) priemonių rūgštingumas arba šarmingumas tirpale santykis. Balanso įvyksta, kai pH šiek tiek dobrodziejstwa, šarmams. Rūgšties perteklius pabrėžia organų. Over-acidification, ar acidozė, rezultatus, kai yra daugiau rūgšties nei įstaiga gali neutralizuoti ir detoksikuoti
Mes turime daugiau rūgšties, tuo sunkiau organų – pavyzdžiui, antinksčiai, skydliaukės ir kepenų – turi dirbti, kuris pabrėžia sistemos. Chiropractor mano, kad sveikatai gali būti sustiprintas ir konservuotos padaryti patikslinimai šių struktūrų, ypač į stuburo.

Valgyti greitai ir perdirbtų maisto produktų – ir valgo juos Run – yra didžiausias pagalbininkas į rūgšties perteklių. Mitybą, kad yra sunkiųjų su raudonos mėsos, kofeinas, soda, užkandžiai užpildyti angliavandenių ir cukraus ir dirbtiniai saldikliai ir priedų sukelti acidozė.

Įstaiga yra gydymo mašina, pagal savo pobūdį, todėl jis kovoja atgal, kai įvyksta didelio rūgštingumo. Pusiausvyrai pasiekti, kraujo trunka šarminės mineralų – kalcio, magnio, natrio ir kalio – iš audinių. Kai yra išeikvoti tų atsargų; alkalizes yra paimti iš kaulų ir raumenų. Rūgšties perteklius, tada nukreipiama į audinių ir organų (širdies, gaubtinės žarnos, kepenų ir, arba kasa), saugojimui ir perkrovos bandymą pumpuojamų atgal į kraujo – sukurti užburtą “oszukujecie Petro apmokėti lytis”.

Su didelio rūgštingumo, deguonies lygiu lašai ir gyvybiškai ląstelių mirti. Įsivaizduokite žuvų bando išgyventi rūgštinėje tvenkinio. Jie negali kvėpuoti. Tas pats atsitinka su ląstelių žmogaus kūną, kurios gyvena skysčių aplinkoje. Kaip daugiau langelių die, įstaiga tampa bakterijų, parazitų, grybelis ir viruso veisimo pagrindas. Silpnina imuninę sistemą ir ligos rezultatus. Palyginti švelnios phi balanso požymiai:

• Odos išsiveržimai ir spuogai • galvos • nuo peršalimo ir gripo • alergijos • Sinusitis • bendros skausmas ir standumo • nosies lašinamas •Hot mirksi • galvos svaigimą ir silpna zaklęcia • svoris pelnas ar nuostolis • chroniško nuovargio

Kai pH pusiausvyros toliau arba pablogina ligos sunkumas padidėja. Osteoporozės, artritas, širdies priepuolis ir net vėžio buvo įrodyta atsirasti. Nors kai kuriuose langeliuose miršta nuo per didelio rūgštingumo, kiti išgyventi, bet tapo neįprasto. “The paslėpta tiesa, vėžio”, Dr Keiishi Morishita paaiškina, “šios nenormalios ląstelės yra vadinami piktybinės ląstelės. Piktybinės ląstelės neatitinka smegenų funkcija, nei mūsų pačių DNS atminties kodą. Todėl, piktybinės ląstelės auga, neribotą laiką ir be užsakymo. Tai yra vėžio.” Su sveikų pH balanso, piktybinės ląstelės negali išgyventi, imuninė sistema yra stiprus, ir mes išlaikyti optimalų gyvybingumą.

Tiriant pH balanso

Kadangi žmogaus kūno yra 70 procentų vandens, mes turime pH lygį per seiles, kraujo ir kitų skysčių — ir jie nėra būtinai tą patį. Kadangi įvairių kūno dalių turi skirtingas funkcijas, skirsis rūgšties ir šarminių metalų pusiausvyrą. Sveikos odos, pavyzdžiui, yra silpnai rūgštus (maždaug 5,5) į karą tokių aplinkosaugos grėsmių kaip bakterijų kiekis ir toksinų, o kraujas yra šiek tiek šarminis (7.35-7,45). PH virškinamojo trakto, pvz., skiriasi priklausomai nuo ji išgyvena etape. Apskritai, tai rūgštinėje, kad mes valgyti maisto produktams. Yra įvairių atrankos įrankiai, kurie gali įvertinti įstaigos pH:

pH atrankos – lakmuso srovės imtuvo intarpų bandymas pH lygį, šlapimas ir seilių, tačiau turi būti matuojama kasdien per savaitę arba tiek gauti tikslią skaitymo.

Šlapimo Indican bandymo – šis paprastas bandymas priemonių bakterijų lygius nustatyti galimas virπkinimo trakto problemas.

Gyvų kraujo analizė – ieško gyvos kraujo ląstelės, in vitro pateikia įrodymų, mitybos trūkumų, organų disfunkciją ir įvairių biocheminės disbalanso, įskaitant pH. PH pusiausvyros atrankos yra paprastas procesas, ir turėtų būti įtraukti į reguliariai tikrintis.

IEŠKANT PUSIAUSVYROS

Pacientų išvengti baimės, harboring rūgščioje aplinkoje pirmą kartą nustatant problemą ir tada padaryti gyvenimo patikslinimai, kad jų biologinės vietovės atgal į sveiką režimu. Su lapinės žali, vaisių, daržovių, ankštinių augalų, neperdirbtame maiste, sveikų grūdų (avižų, quinoa, laukiniai ryžiai, amaranth) ir gamtos mityba daug saldiklių (stevia, žaliavinio medus) yra puiki pradžia. Apriboti labai rūgštus gyvūninius baltymus – ypač raudonos mėsos ir vėžiagyvių – ir gėrimai pavyzdžiui, kavos, juoda arbata, soda, vyno ir alkoholiniai gėrimai. Pasirinkti švieži sultys (ne perdirbtas). Lazdyno riešutai, migdolai, razinų, vynuoges ir obuoliai vietoj slapukus, saldainiai ir krekerių uώkandώiai. Pridėti squirt citrinų arba laimų sulčių gėrimai ir daržovių skonio ir šių citrusinių vaisių alkalizing poveikis (taip, net jei jie yra rūgštinių vaisių, jie procesas kaip šarminių įstaiga). Naudoti jūros druska, kurie yra mineralų turtingesnė nei bendro stalo druskos.

Maistiniai priedai taip pat yra naudinga palaikyti pH balanso, tačiau pacientams reikia prisiminti raktas žodis čia: “papildyti”. Jie nėra pakaitalai sveiką mitybą, taip pat yra visų vitaminų lygūs. Ieškoti fizinis papildo – be dažikliai, alergenai, ir konservantų-, bio-galimas, tai reiškia, kad turinys yra lengvai absorbuojamas į kūno.

PH pusiausvyros kelia savo pacientų sveikatai, nuolat grėsmę. Šviesti jiems, svarbu, kad teisė gyvenimo pasirinkimus ir suteikti jiems priemones valdyti jų pH lygį. Tai lengva ignoruoti pH lygį, tačiau pasekmės gali būti atšiaurių, jei ne mirtini.

APIE AUTORIUS

Michelle Thomas yra akredituota Nutritionist, kuris neseniai baigė per penkerius metus su Garvan institutas, medicinos tyrimų, pasaulio lydere biomedicinos mokslinių tyrimų. Ji prisijungė Chirosports Coogee 2011 m. Ypatingą susidomėjimą detoksikacijos, svorio netekimas, pre-conception priežiūros ir nuotaikos sutrikimai, pvz., nerimas ir depresija, Michelle išlaiko iki datos su dabartinių mokslinių tyrimų, ir naudoja naujausias atrankos įrankiai kad įstaigų, atgal į balansą.

Rašyti komentarą