Padidinti jūsų sveikatos & pagerinti bendrą gerovę su žaliųjų pirmą kartą

parašė , 2011-10-02 13:12

Yra keletas dalykų, kad apibrėžti gyvenimo Amerikoje šiandien. Dauguma iš mūsų bus aukšto laipsnio greičio. Daugelis iš mūsų neturite laiko parengti maitinimą, kad yra sveiki. Daug laiko, kai kalbama apie esminiams maistinių medžiagų ir vitaminų, mes bėga mažai. Žaliųjų pirmiausia siūlo tas kelyje paprastas ir veiksmingas būdas įsitikinti, kad jūs gaunate viską ko jums reikia atlikti savo geriausią.

Kurias teikia žr kad gyvenimo kiekvieną poveikį ir kasdien, kaip žmonės ateina į savo biurus su įvairių skundų, kurių daugelis sujungtos su turintys mažai energijos arba yra sunykusį. Tai yra laikas, kai taisyti pacientų švietimo apie sveiką gyvenimo būdą ir mitybos galite mokėti daug būdų ypač, jei jūsų praktikos siūlo pacientų paprasta, kokybės sprendimą pvz
žaliųjų pirmą.

Greens pirmojo produktų ir vizualiai Odyssey

Jei esate taisyti pacientų švietimo, kuris apima siūlo produktą ar paslaugą, tada jūs žinote, kad paprastesnės ir daugiau, akivaizdu, nauda, tuo lengviau tai konvertuoti pacientui į naudojant tokiu produktu ar paslauga. Visual Odyssey programinės įrangos palengvina šviesti per ataskaitas, paskaitas, apsilankymai ir priėmimų patalpose. Tai padeda mokyti pacientams apie fantastinis žaliųjų pirmą maisto papildai, kad bus remiamos taisyti pacientui greičiau atkurti ir didesnė gerovė eilutę.

Mitybos produktų liniją, yra plati ir apima produktų, tokių kaip žaliųjų pirmasis, kuris yra daug maistinių medžiagų, antioksidantai super-food, jų padidinti produkto, Sveikatingumas pakratoma, atleidimas nuo importo muitų pirmoje, bendrų problemų, ir daug kitų naudingų produktų. Kai kurių elementų iš žaliųjų pirmą dirbti siekiant sukurti bendrą sveikatos gerinimas, o kiti dėmesio sušvelninti konkrečias problemas, susijusias su tinkamai virškinimo, sveikatos nepažeidinėdami toksinų ir Subalansuota mityba techninės priežiūros.

Fondo produktų

Yra įvairių produktų, pvz., jų padidinti suplakite, kad pagalba kuriant tvirtą pagrindą tinkamam savo kūno. Šių produktų padėti tobulinti, kurie kūno ir proto darbo. Kai naudojamas reguliariai jie skatinti bendrą sveikatingumo, taip pat padėti svorio metimo, siūlo įstaiga daugiau energijos ir padidinti metabolizmą. Visų šių dalykų įtraukti geriau sveikatai.

Produktų iš žaliųjų pirmą būti didelės koncentracijos maistinių medžiagų turtingas maisto produktų, mineralinių medžiagų ir kitų natūralių sudedamųjų dalių. Taip pat produktai, tokie kaip padidinti purtyti būti Nr pieno produktai, sojos, išrūgų, aspartamo, kviečių arba cukraus, kad jiems skanus ir saugesnio platų pacientams.

Naudoti jį sau

Galbūt geriausias būdas chiropractor šviesti pacientų yra naudojant produkto patys, ir kad galėtų aptarti, tiksliai, kaip ji veikia. Kalbant apie taisyti pacientų švietimo, žaliųjų pirmą siūlo įvairių baltųjų knygų, produkto informacijos skrajutes, dienoraštį ir daug daugiau. Dažnai patirtis yra geriausias mokytojas ir Štai kodėl žaliųjų pirmą numato nemokamų pavyzdžių. Suprasti naudą intelektualnie yra vienas dalykas, bet jas pirmų suteikia geriausias įrodymas.

Priėmimo ryšys

Kurias teikia siekiama remti, išlaikyti ir teikti pamatai, kad skatina geros sveikatos. Žaliųjų pirmą kartą papildo ir kiti produktai, yra vienas iš būdų, kurioje praktikuojantis gali padėti savo pacientams siekti geresnio gerovę. Tinkamai pacientų švietimo, žaliųjų pirmojo produktų gali tapti paciento kasdienio gyvenimo dalis kartu su chiropractor kitą pajamų srautą.

Ieškote geriausių taisyti pacientų švietimo? Tęsk ir aplankyti šiandien dėl profesijų viršų švietimo priemonių.

Rašyti komentarą