Organinių papildų saugaus nėštumo

parašė , 2012-01-03 23:35

Geriausias pastato blokus augti sveikų kūdikių bus Subalansuota mityba gamtinių išteklių, neperdirbto maisto, bet kai kurie nėščios moterys nori papildyti savo dietos su šiek tiek daugiau saugumo, arba siekdama palengvinti jų nėštumo.

Pasirinkimo ir organinių papildo nėštumo padidinti esminių vitaminų prieinamumą ir sumažina vaisiaus toksinių medžiagų poveikio. Čia yra šeši iš organinių priedų, kurie yra laikomi saugaus nėštumo metu. Būtinai pasitarkite su savo sveikatos priežiūros teikėjo, jei šie papildai darbą už jus.

1. Patelių vitaminą

Prenatalinė vitamino leidinio kokybės yra pagrindinės agentūros, kad nėščioms moterims reikia daugiau, ir suteikia pagrindą, kalcio, geležies, vitamino d ir vitamino b kompleksas. Dauguma prenatalinė vitaminų bus pateikti ne mažiau kaip 400 mcg Folio rūgštis, bet patikrinti etiketės
Jei jūsų nėra, imtis Folio rūgštis leidinio.

2. Folio rūgštis

Folio rūgštis yra b vitamino, kad sumažina tam tikrų gimimo defektus, pvz., stuburo bifida. Atitinkamą įsiurbimo Folio rūgštis yra būtinas, pirmąjį ketvirtį, net prieš dauguma moterų įtarti nėštumo. Visų moterų, kurie galėtų tapti nėščia turėtų vartoti 400 mikrogramais Folio rūgštis per dieną. Po pasiekti nėštumo, galimybę padidinti dienos dozė yra 600 mcg. Moterų, turinčių tam tikrų rizikos veiksnių, pavyzdžiui, having a baby su stuburo bifida ar kitų problemų prieš centrinę nervų sistemą, jūs turite vartoti 4000 mcg Folio rūgštis per dieną, jų gydytojai patarimus.

3. Žuvų taukų

Žuvų taukai yra turtingas šaltinis, omega-3 riebalų rūgštys, kad vaisiaus akis ir smegenų plėtrai skatinti. Šių riebalų rūgščių galima suvartoti valgant žuvies, tačiau nėščios moterys skatinamos apriboti jų žuvų vartojimui sumažinti gyvsidabrio poveikio vaikų. Gyvsidabris žuvų naftos papildų aprūpinti omega-3 išmokas kartu sumažinti gyvsidabrio poveikio riziką. Išvengti menkių kepenų aliejus nėštumo metu, kaip aukšto lygio a vitamino gali būti toksiškos kūdikiui.

4. Pluošto papildo

Organinių skaidulų priedai gali padėti vidurių užkietėjimas bendrą problemą nėštumo metu, kuris paleidžia hormoninį pakeitimus. Psyllium priedai remiasi plačiai prieinama, bet organinių pagrindu flaxseed papildo Omega-3 riebalų rūgščių pranašumus. Atminkite, kad gerti daug vandens ir organinių skaidulų leidinio.

5. Raktažolių aliejus

Organinių raktažolių aliejus priedai gali būti naudoti nėštumo paskutinius mėnesius, kad padėtų parengti moters gimdos kaklelį, darbo jėgos. Priedai gali būti žodžiu arba naudotas patekimą į makštį rengiant. Nors tai yra ginčytinas, raktažolių aliejus yra veiksminga, svarbu laukti 36 savaites pradėti naudotis, tik tuo atveju.

6. Raudona aviečių lapų arbatos

Organinių raudona aviečių lapų arbatos gali būti naudinga padėti tonas ir stiprinti gimdos paruošti nėštumo ir gimdymo darbo dalis. Dar kartą, svarbu laukti, kol nėštumo, geriamojo raudona aviečių lapų arbata, kad vaikas neturėjo laiko augs ir brandaus iki gimimo pastaruosius mėnesius.

Dr ženklas yra šio straipsnio darbo sveiką Green, teikiantis geriausių organinių vitaminų, Pasirinktinis vitaminų, pagardai ir uždarai ir fiziniai papildai autorius. Jie taip pat siūlo organinių multivitamin moterų nėštumo metu. Jie naudoti visų fizinių ir organinių sudedamųjų dalių sukurti mūsų gamtos Vitaminų papildai. Turi žr >

Rašyti komentarą