Organinių baltymų barai: Jie sveiką miltų pakaitalai

parašė , 2012-02-15 14:56

Jei esate a workaholic, ir jūs linkę praleisti jūsų pietūs arba pusryčiai tada apsvarstyti organinių baltymų barai. Tai yra puikus miltų pakeitimus, nors jie negali suteikti jums viską, ką reikia. Baltymų barai, gaminami įvairių maisto pramonės, jie yra ne lengvai į visuomenei, nebent jie yra patvirtintas FDA ar kitos atitinkamos agentūros, vertina ir prižiūri maisto produktų tiekimą.

Yra šių baltymų barai saugiai valgyti? Jei jūs nerimaujate dėl savo saugumo ir nenorite bandyti, turintys šios juostos, nebent yra įsitikinęs, kad jie yra saugūs ir valgyti tada aš sakau jums kad jie yra saugūs. Jie yra pagaminti ekologinės ir gerai tvarkomi siekiant įsitikinti, kad jūs gaunate pakankamai maistinių medžiagų ir vitaminų.
Organinių strypai gali būti geriausias miltų Pavaduojantis narys per dieną. Jie yra įvairių bakalėjos parduotuvės, jūs galite lengvai juos rasti kai jums trūksta tiekimo. Be to, jūs galite taip pat vartoti jas kaip baltymų pakrauta pavalgyti tarp maitinimų, jums nebus gauti lengvai pavargau, kaip jums eiti su savo darbo dieną. Tai jums, ką markės ar etiketėje baltymų barai jums mano tol, kol jūs pašarų savo skonį ir skonį.

Pasirinkti organinių baltymų juosta gali būti šiek tiek sudėtinga, ypač, jei esate neramiausiuose visus variantus aplink jus. Dėl įvairių turimų parduotuvėse, pirkėjai, didžiąją dalį laiko sunku pasirinkti. Dabar, jei jūsų dėmesys yra skonio, gamtos ir maisto bendrovės pasiūlymą organinių baltymų barai, kad yra pakankamai skanus. Tokios juostos yra taip pat pakrautas su baltymų, nors jos dydis kinta. Kai kurie baras veislės turi daugiau kaip 20 g baltymų, o kiti turi mažiau ar daugiau.

Negalima piktnaudžiauti savo kūno ir nemanau, kad pabėgusi maitinimas bus nesukelia jokio poveikio, tokiu būdu jūs manote, kad ir daryti dalykus. Jei yra veikiami tonψ darbo dieną jums reikia išlaikyti, kad veiktų savo smegenis ir jums ne praranda dėmesį energijos. Jei jūs ne valgo visą tada jūs tikrai būsite grasinančios poveikio pabaigos. Pabandyti organinių barai šių yra labai pakeisti maitinimas, turintiems sveikus ir maistingus. Atnešti geras skaičių barų viduje savo maišą kiekvieną dieną ar vietos išteklių savo kabineto todėl nereikia atlikti kiekvieną dieną.

Sužinokite daugiau apie organinės

Rašyti komentarą