Nešiojamojo telefono bokštai ir mobilaus ryšio telefono stiebai – žalos švyturiai

parašė , 2013-01-16 09:40

Tai yra kaktusas? Palmė? Vandeninis bokštas? Ne! Tai yra nešiojamojo Telefonai bokštas! Teisingai! Nešiojamojo telefono bokštai šiandien yra maskuojami subtiliuose būduose, apie kuriuos neišgirstama prieš tik kelis metus. Žr. grūdo silosinę? Ar bažnyčios smailiaviršūnis bokštas? Jūs manėte tai. Tai galėjo labai gerai būti nešiojamojo Telefonai bokštu. Yra net nešiojamojo telefono bokštas, kuris žiūri taip pat kaip švyturys… neima į galvą, kad tai yra daugiau kaip dvi mylios nuo vandenyno.

Bet neleiskite gražaus ir išradingo maskavimo kvailinti jus. Yra tikro ir dabartinio pavojaus, tykančio už šitų nekaltų projektų kaukės.

Kodėl maskavimas? Aišku, dėl estetinių priežasčių. Nešiojamojo telefono kompanijos nenori priversti savo kaimynystės draugų sugriauti. Jie nori derintis. Tokiu būdu jie derinasi tuo metu, kai jie sprogdina jūsų namus ir kaimynystę su nuodinga elektromagnetine radiacija.

Nešiojamojo telefono bokštai, kartais pavadinti stiebais, ar mobilaus ryšio Telefonai bokštais, nebuvo svarstoma problema keliais metais prieš, kai jie buvo nedaugelis ir toli tarp. Kiekvienas galėjo dažnai vairuoti mylias ir mylias per užmiestį ir niekada ne matyti tokį. Jie buvo negausūs ir buvo tiktai surasti miglotose vietose ir pamatyti tiktai ant atsitiktinės kalvos viršūnės. Šiandien nešiojamojo telefono bokštai padidėjo dramatiškai skaičiumi. Yra dabar daugiau kaip 1.9 milijonų nešiojamojo telefono bokštų ir čiuptuvėlio bokštų paplitimo visur JAV. Jie yra dabar surasti ant bažnyčių, mokyklų ir gaisrinių taip pat kaip pamatytas ant pastatų kraigo visur. Jūs žinojote, kad yra net nešiojamojo Antivirusinės programos bokštas šalia Seno Šalininko Jeloustouno Parke? Negali miegoti gerai naktį? Gali būti, kad yra nešiojamojo telefono bokštas šalia.

Rašyti komentarą