Nebus valgyti šuo

parašė , 2011-11-29 15:08

Gali labai gerai būti gana nerimą kai tik priėmė naują šunytis, ir jie yra abnegating valgyti. Jūs turite turėti omenyje keletą dalykų, vienas yra, kad sveiką šuo nebus badmiriauti patys. Du, jūsų šuo patenka labai pasikeitus aplinkybėms, jis buvo paimti iš savo namus ir dabar pagal priežiūros kitos, tai daug daugiau nei tikėtina Įbaugino juos ir jei tai yra scenarijus, tai nenuostabu, kodėl nebus valgyti šuo.

Tiksliai ką maisto pabandyti? Gera idėja gali būti telefono asmuo priėmė iš šunų ir paklausti, ką jie buvo aptarnauja šuniuką, tokiu būdu ne mažiau kaip šuo gali turėti susipažinę miltų padėti jiems dirbti su perkelti. Jei tai neveikia, tada siūlo juos skanesnis parinktį, pvz., šuo sausainiai arba kaulų galėtų padaryti pavyko įvairių kitų taip pat gavo gydymo yra šerti šuniuką mažų virinto mėsos gabalai, pvz
vištienos arba Turkija. Taip pat atkreipkite dėmesį, bet jūsų mažylis eina į kakoti, kaip lengvai galima įvykį, kad jūsų šuo yra nurijimas, ši praktika reikalauja būti pakeistas, kai tik pasiekiamas jis potencialiai gali sukelti šunų ligos simptomai.

A šėrimo planuoti, jei šuniuką nebus valgyti ir yra tik visiškai nelabai tai padoraus idėja atimti maisto, kiek laiko, galbūt keletą valandų. Tai traukinį jūsų mažylis kad esate šeimininkas ir jums nuspręsti, kai yra pateikta maisto ir kai šuniuką turi valgyti ne mažylis. Taigi atimti maisto ir pateikti jį atgal netrukus po ne įdėti maisto ant grindų amžiaus tikiuosi šuniuką bus kasti vieną kartą.

Skiepijimas Jei šuniuką yra per jauni gavo savo vakcinas, tada kad galėtų labai gerai būti pagrindinė problema, jis gali galbūt buvo sugauti virusas, paklauskite savęs, ar jis atrodo kaip Apātisks šuo? Yra jis eksponuoti bet šunų ligos simptomai? Neabejotinai būtina, kad jei šuo nebus valgyti daugiau nei dvidešimt keturias valandas, ji labai gerai gali būti tuo atveju, kad serga, kad pup ir kelionę į profesinio greičiausiai turės būti organizuotas. Dar daugiau signalus, kad jūs savo Apātisks šuo yra aiškiai rzucanie ir viduriavimas, bet kurios iš šių clues tikrai turėtų įvykdyti dar kartą vizito į profesinio greičiau kaip pasiekiamas.

Mažylis ne gerti jei yra nustatyti, jūs ne gerti jūsų šuo turi keletą rekomendacijų, vienas yra įdėti mažai virinto vištienos į vandenį, tai aromato ir skonio vandens ir todėl jam patraukli kvepalų. Kitų apgauti yra taikomas šuniukai nosies su šlapiuose rankšluosčiu, tai bus sukelti mažylis intuityviai laižymas savo nosies, kartokite šią teisę, kol jūs manote, kad mažai vaikinas taip pat hidratuotu. Ji turi patvirtinti dokumentais, kad jei jūsų šuo yra ne geriamojo itin, jei tai yra prisijungė kartu su realybe, kad jūsų šuo nebus valgyti, jums tikrai reikia kreiptis į dėl skubios nuolatinio profesinio mokymo.

Norėdami sužinoti daugiau aplankyti mus ne >

Rašyti komentarą