Natūralios kvapiosios medžiagos į pradžia

parašė , 2012-03-13 13:58

Šiandien dauguma iš mūsų galvoti apie ką mes į mūsų įstaigos: jūs valgyti ekologiškų maisto produktų, naudoti kosmetikos laisvas nuo atšiaurių cheminių medžiagų ir pasirinkti apranga su natūralių pluoštų. Taigi kai ateina pasirinkti kvepalų savo namuose, jūs tikriausiai sutinkate, kad fizinis yra geriausias.

Pasirinkti fiziniai kvapioji medžiaga per sintetinio vieną turi daug naudos. Buveinės vieta, kur praleisti didžiąją dalį savo laiko šalia jūsų darbo vietoje, todėl svarbu, kad esate apsuptas gryno ir gamtos dalykų, kad bus jus laimingą ir sveiką. Daugumai iš mūsų yra svarbu išlaikyti mūsų namus, kvapo gražus, nes tai sukuria teigiamą atmosferą visiems šeimos ir Sveikindamas aplinka svečiai ir lankytojai.
Natūralių kvapiųjų medžiagų garų lašelių naudoti eterinių aliejų užpildyti jūsų namuose su garšīgu Sveikindamas ir atsipalaiduoti kvapai. Eteriniai aliejai bus ilgiau ir pakabinti pristatymas gražus kvapioji medžiaga daug valandų ore. Natūralios kvapiosios medžiagos yra taip pat gerokai mažiau tikėtina, kad pakenkti jūsų baldų ir prietaisų, nes jie yra mažiau cheminių medžiagų, kurios galėtų nusidažo arba panaikintų per tam tikrą laiką.

Jei turite vaikų ar naminiams gyvūnėliams, jūsų prioritetas bus sukurti saugų prieglobstį jiems teisę gyventi be žalingų atšiaurių cheminių medžiagų. Tai kodėl natūralios kvapiosios medžiagos yra puikus sukurti gražus kvapo gyvenimo erdvę be žalos jų sveikatai pavojų.

Apsvarstyti skirtingų fizinių kvepalais, kiekviename kambaryje. Pavyzdžiui, galite norėti sukurti Atpalaiduojantis atmosfera palankios miegoti su raminančių miegamojo kvapų pvz., levanda ir Paczula. Alternatyviai pasukite šilumos, nevalgyti aštraus juodųjų pipirų arba klimato atšilimo imbieras ir laukti, kol aistra sprogti.

Padidėjo kvapą į kambarį galite dirbti tikrai gerai ir išlieti egzotinių kvapas Maroko su pridėta Rozkoszny kardamono šilumą.

Kambario kvepalų visada gera galimybλ turi vonios kambarys, pabandyti kažką zesty ir Tailando įkvėpė su lemongraso Cymbopogon citratus ir zingy kalkes.

Geras Sveikindamas kvapas, koridoriuje yra vanilės ir muskuso, kuri yra subtilus dar ne per daug slegiantis. Į ateityje pradėti savo ryte įlieti jūsų namuose su šviežia kvapas, pavyzdžiui, oranžinės, neroli ir greipfrutų, kad bus suaktyvinti jausmus ir įtraukti kai kurių papildomų šuolį į jūsų žingsnis.

Atminkite, kad kai kalbama perkant namuose aromatinių fizinis yra visada geriau, tiek vertė už pinigus ir išlaikyti save ir savo šeimą sveiką ir saugomų iš nemalonus cheminių medžiagų.

Clint Starr rašo skaitmeninės rinkodaros agentūra. Šis straipsnis buvo užsakė klientas, minėtos agentūros. Šio straipsnio paskirtis nėra skatinti, tačiau turėtų būti laikomas profesinės turinio.

Rašyti komentarą