Namų Aquaponics reikalavimai

parašė , 2012-03-18 23:52

Aquaponics tampa vis labiau populiarus su gamtos ir organinių sodininkai. Ir tai realus nenuostabu, nes daug dalykų apie turinčios Aquaponics technika savo kieme yra puikus. Pavyzdžiui naudotumėte tik 2 % geriamojo vandens, kurį paprastai naudojate, ekologinės sodas. Jūs tikriausiai yra išlaikyti daug laiko, taip pat darbo sukurti savo namų Aquaponics sistema, nes jūros maisto padaryti viską už jus. Ir viršų jį jums bus daugiau nei gali atrasti padidėjimas, dėl kurių galite išplėsti sveiko augalų norma.

Tačiau kol gausite į namų Aquaponics programa sukurti savo gamtos sode turėtumėte žinoti reikalavimus. Ir Nesijaudinkite, tam tikrus reikalavimus dėl namų aquaponics yra labai mažas, bet esminiai visi daug mažiau. Taigi kas mano tikslas yra padaryti šių dienų yra tik apibūdinti kai namas Aquaponic reikalavimus, kad jums reikia apsvarstyti

Norėdami pradėti su noriu tik pasakyti, kad jūs galite rasti Aquaponics į gana pigiai, tai nėra sąnaudos daug pajamų pradėti. Tačiau turite žinoti, kad jūs turite nedidelių išlaidų, reikia gauti įrankiai, įrankių, žvejoti ir t.t. reikia sukurti darbo do-it-yourself Aquaponics sistemą. Jūs tikriausiai reikės kaupimosi laiko, kad skaityti apie klausimu ir gauti teisę Aquaponics metodas planus pagal savo poreikius. Mano pirmoji šiek tiek pagalbos imasi savo laiko ir pastangų. Tai yra svarbu kartu su tiki mane, aš suprantu, nes aš skubėjimą kai pradėjo Aquaponics ir rasti savo kietajame būdas. Išplėtė savo supratimą šiuo klausimu ir taip pat turėti sau šiek tiek pinigų, jūs esate pasirengę pradėti statyti savo namų Aquaponics technika.

Pradžia Aquaponics reikalavimus:

1. Gera vieta, nėra būtina, masyvi srityje vykdyti didelę Aquaponics sistemą, tačiau, jums reikia padaryti tam tikrus turite kambarį pakankamai jūsų sistemai gauti pateikti.

2. Žuvų bako, kad vienas yra ne tiesiog paprasta. Yra daug atsižvelgti į čia, nes jūsų bako, jūs galiausiai pasirinkti dydis turi įtakos ką žuvų, jūs turite ir kiek įmonių skaičius jūs galite auginti.

3. Vandens siurblys, turėtumėte naudoti veiksmingą siunčia iš vandens pirklio dauguma. Ypač siurblio galia yra nustatomas pagal savo žuvų bako dydį. Vandens saugyklos darbuotojai gali padėti jums bus šios konkrečios.

Yra Aquaponics padidinti lova, arba galbūt įprastos padidinti lova. Nepamirškite, kad galite išvalyti jį ilgai prieš naudodami jį, nes jūs nenorite gauti blokuojamas mašina.

4. Mėgintuvėliai vandens srauto, vamzdžiai, gausite tipas nustatomas, kokiu būdu jūs baigti kurti. Kai kurie kelių tipų Aquaponics sistemų yra geriau su skirtingų eilučių.

5. PH bandymų sistemas, tai yra ieškoti pH iš vandens per savo kūną.

6. Atsižvelgiant į ką žuvų ir norite išplėsti augalai gali tekti gauti vandens šildytuvai. Tai gali būti retai esminius nors.

7. Reikia kai kurių žvyras arba net molio į pagalbą savo augalija. Į Aquaponics savo augalai pradžia sėdi vanduo tikrai ne dirvožemio, o tai reiškia, jums reikia kai kurių žvyro remti savo augalai. Ežero veiks nors akmenys ir į žuvų bako.

Tai yra apie viską, kad jums reikia gauti sau pradėjo pastatas namas Aquaponics sistemą. Jums reikia žinoti, ką norite augti ir tiksliai ką žuvų, jums reikia laikyti prieš pozicijoje į priekį ir pradėti rinkti buveinės Aquaponics reikalaujama tiekimą. Taigi visada Atminkite, kad.

Rašyti komentarą