Mityba ir fizinis aktyvumas: vykdyti nėra pakankamai

parašė , 2012-02-09 21:30

Kodėl svarbu mitybos

Beveik du trečdaliai suaugusiųjų yra klasifikuojami kaip antsvorio arba nutukusių pagrįstas dėl kūno masės indeksą (KMI). Aiškiai, yra stiprus ryšys tarp mitybos ir nutukimo. Kitos medicinos sąlygos, pavyzdžiui, diabetas, osteoporozės, hipertenzija, vėžio, didelis cholesterolio kiekis ir širdies ir kraujagyslių ligos taip pat gali būti susijęs su prastos mitybos ir nutukimo bei sėdimas gyvenimo būdas. Nors sveikos mitybos įpročius yra iš esmės svarbu, kad jūsų sveikata ir Sveikatingumas yra ypatingos svarbos, o atlikdami bet kokio tipo rengimas. Jo sėkmės, prarasti svorio, įgyti raumenų masę ir stiprumo, priklauso nuo daugiausia jos gebėjimas kontroliuoti dietos ir dirbti pasirinktys atvirai ir sąžiningai su savo gydytoju, nutritionist ir asmens treneris

Pagrindinių maistinių medžiagų

Yra šešių pagrindinių maistinių medžiagų, jūsų kūnas turi išlikti ir tinkamai veiktų. Tai yra, angliavandeniai, riebalai, baltymų, vitaminų, mineralų ir vandens.

Angliavandenių kiekis: Daug triukų sublogti pastaraisiais metais buvo grindžiami dėl sąvokos “mažos-carb” dietos, sutrumpėti institucijai šio esminių maistinių medžiagų. Angliavandenių pagrindinė paskirtis yra teikti energijos. Esant įprastoms sąlygoms, nervų sistemos yra grindžiamos vien angliavandenių energijos ir 130 g angliavandenių su pašaru yra būtina remti įprastą smegenų funkcija kiekvieną dieną. Carbs taip pat sparing, baltymų, o tai reiškia, kad raumenų audinio nenaudojamos kaip energijos šaltinį angliavandenių kiekis, jei turite pakankamai.

Paprasta angliavandenių (“tuščias kalorijas”) yra rasti maisto produktų, pvz., pyragai, saldainiai, sodos, sporto gėrimai, slapukus ir sirupo. Tai turėtų būti vengiama ir nėra dalis sveikos mitybos programa. Maisto produktų, kuriuose yra sudėtingų angliavandenių yra visai grūdų, vaisių, daržovių, ryžių ir visą kviečių tešlos. Šie maisto produktai yra tankus maistinių medžiagų ir pateikti daug jų vitaminų, mineralų ir ląstelienos poreikius.

45-65 % savo dienos Infuziniai turėtų iš angliavandenių, dauguma šaltinius, sudėtingų angliavandenių ir ląstelienos. Rekomenduojama suvartojamų su maistu pluošto yra 14 g / 1000 kalorijų, sunaudotas.

Riebalų: Taip, riebalų yra esminių maistinių medžiagų! Be kita ko, riebalų yra pagrindinis komponentas, langelis membranos būtinos ir absorbcijos ir transporto riebaluose tirpstančių vitaminų kiekis (A, D, E ir K). Yra keturi tipai su maistu riebalų: sočiųjų, hidrintų (“trans”), nesočiųjų ir polinesočiųjų. Sotusis ir sukietinti arba “trans riebalų”, yra didelis cholesterolio ir neturėtų būti didesnis kaip 7 % dienos kalorijų.

20-35 % dienos kalorijų yra iš riebalų, dauguma šaltinius, nesočiųjų ir polinesočiųjų riebalų, pvz., žuvų, riešutai ir augaliniai aliejai. Cholesterolio taip pat ribojamas iki 300 mg per dieną.

Baltymų: Baltymai sudaro amino rūgščių, kurios turi daug funkcijų, įstaiga. Vienas iš pagrindines funkcijas, susijusias su tinkamumo ir naudojimasis yra naujas audinius, tokius kaip raumenims ir odai sintezės. Daug amino rūgščių galima pagaminti ne kūno ir turi būti gauti per dietos. Jie vadinami “esminių” amino rūgščių. Geriausias baltymų šaltiniai yra gyvūnų šaltinių (pieno, mėsos, sūrio, kiaušinių, ir t. t.). Duomenys laikomi “išsamūs” baltymų, nes juose visus esminius amino rūgštys tinkamą pusiausvyrą.

10-35 % dienos kalorijų yra iš baltymų. Gera baltymų šaltiniai yra liesos mėsos, naminių paukščių, žuvų, mažai riebalų pieno produktų, kiaušinių baltymus, daržovių ir riešutų. Maža carb baltymų karštinės ir juostos taip pat galima papildyti baltymų, jei reikalinga, tačiau ji yra visada geriau, imtis baltymų iš gamtinių šaltinių, jei tai įmanoma.

Vitaminų ir mineralinių medžiagų

Vitaminų ir mineralinių medžiagų faktiškai nesuteikia energijos, jie neturi kalorijų. Tačiau jie vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant daug procesų į kūną, įskaitant procesą, pagal kurį energijos gaunama iš maistinių medžiagų, pvz., riebalų ir angliavandenių.

Vitaminai: Vitaminai yra organinių medžiagų, kad reguliuoti daug organizmo funkcijų, pvz., vizija, DNR, raudonųjų kraujo ląstelių susidarymą, metabolizmo maistinių medžiagų ir kraujo krešėjimo susidarymą. Jie yra skirstomos į du tipus: tirpių (A, D, E ir K) ir vandenyje tirpių (B ir C).

Mineralinės medžiagos: Mineralų yra nustatyta pobūdžio elementai, kurie yra būtinos kūno procesus. Jie yra skirstomos į du tipus: trace mineralai ir pagrindinių mineralai (kalcio, fosforo, magnio, natrio, kalio ir chlorido) (fluorido, chromo, vario, geležies, cinko, ir kt..) Kalcio ir magnio nuo raumenų susitraukimas ir nervų impulso perdavimo funkcija yra a mineralinių medžiagų fizinės mokymo, ir yra pagrindiniai komponentai kaulų ir dantys.

Vandens

Išlaikyti jūsų kūno gerai hidratuotu yra svarbus, ypač per intensyvus naudojimosi laikotarpius. Nors dauguma skysčiuose gali padėti išlaikyti įprastas Hidratacija, gryno vandens aiškiai yra geriausias variantas. Nealkoholinių gėrimų, sulčių, pieno ir sporto gali būti daug nepageidaujamų cukraus (tuščias kalorijas) ir natrio, o kitas pasirinktis, pvz., arbatos arba kavos sudėtyje kofeinas. Gerti vandens per dieną bus ne tik padėti jums likti hidratuotu, bet taip pat gali padėti jums jaustis visiškai ilgiau ir mažiau linkusios užkandis akinius 8-10.

Ką sveiką mitybą?

Taigi dabar jūs žinote, yra šiek tiek apie savo dienos kalorijų ir maistinių medžiagų, gali būti mąstymą, “ką tiksliai reiškia sveiką mitybą?” Apibendrinant, sveiką mitybą:

* Pabrėžia vaisių, daržovių, kruopos ir nonfat pieno produktų ar mažas riebalų kiekis; * Apima liesos mėsos, naminių paukščių, žuvų, pupelės, kiaušinių ir riešutų * turi mažai sočiųjų riebalų, “Trans” riebalų, cholesterolio, natrio (druskos) ir cukrumi.

Jei jums reikia papildomos pagalbos, nustatant savo asmeninį dieta ir mityba planą, visada galite rasti sveikatos ir sveikatos priežiūros specialistų, pavyzdžiui, jūsų gydytojo, nutritionist ar dietistas ir asmeninę treneris rekomendacijas.

Lisa Beverley rašo labai informatyvus ir ištirti straipsnių pabaigos vartotojams apie įvairių sveikatos priežiūros temos uding emedies, mitybos upplements, mityba, lieknėjimą, svorio produktų, Kultūrizmas papildų ir dietos patarimai

Rašyti komentarą