Mezgimo prekių malonumas

parašė , 2013-04-08 07:25

Kokybiškos mezgimo prekėsDabar, aš žinau tai, kas jūs galvojate… megzdamas… malonumą? Tikras. Jei jūs galvojate, megzdamas, yra fuddy-duddies, jūs esate neteisingas. Taip, yra narių vyresnių kartų, vis dar mezgančių toli. Bet, su jais nesielgia kaip fuddy-duddies. Vietoj to, su jais elgiasi kaip vertingi vertingi dalykai mezgimo bendruomene.

Tuo metu, kai vyresnė karta yra užsiėmusi, perduodama jų vertingus mezgimo įgūdžius, tai yra jaunesnės grupės, kurios atgaivina mezgimą su aistra. Taip, ar jūs esate patyręs mezgimo vyresnysis ar pradžia knitter – geraširdiškumas knitter ar Gotas knitter siaubingų kepuraičių kūrimas, atraskite, kaip jūs galite įstoti ant malonumo mezgimo prekės.

Prekybos miestelyje “URMAS” mezgimo prekės yra vienas visiems. Nepriklausomai nuo kas jūs esate, kokiu gyvenimo pasivaikščiojimu jūs esate nuo, jūsų tikėjimai ar pagrindinės vertės, patikite manimi, yra grupė jums.

Tradicijos mezgimas išskrido langas su pirmu Dygsniu ir B grupė. Ką tu galvoji apie tai minčiai. Malonumą mėgstančios ledi Gijos Sodo Portlende, Oregonas susitinka vietinėje alinėje.

Tada yra Mezginio Sąmojų Decature, Alabama, kas susirenka vieną kartą kiekvieną savaitę ir sveikina kiekvieną su atidarytomis rankomis. Jūs neturite net žinoti, kaip mezgimo prekės, kad prisijungtumėte prie šios grupės – jie mokys jus! Kaip mezgimo prekės skrybėlę, kaip mezgimo prekės šaliką, kad ir kas jūs domitės.

Žinoma, kas būtų, mezgant būti, nemezgant labdaros organizacijų? Jūs nerasite sunkesnio darbo knitters kur nors negu tie, kas numezgė geraširdiškumui. Bet nemanykite minutę, kad tai yra visas darbas ir joks žaidimas. Joks siree! Kai mezgančios labdaros organizacijos susirenka, kad dirbtų jų magija ir numegztų krūvas ranka numegztų prekių mažiau laimingiems, yra vis dar malonumas, kuris bus turėtas visų.

Jūs žinote, jūs galite juoktis, kalbėti, juokauti, erzinti, suvalgyti, išgerti, ir išspręsti pasaulines problemas tuo metu, kai jūs numezgate. Tai yra tuo, ką šitos ledi daro ir puikios mezgimo prekės kurias galite rasti prekybos miestelyje “URMAS”.

Jei jūs vis dar galvojate, megzdamas, yra ramiems, atsipalaidavusiems seniems laikmačiams, leisti mane atidaryti jūsų akis truputėlį. Nauja tendencija ant mezgimo prekės yra Gotas, mezgantis. Taip, jūs išgirdote teisę. Yra daug Goto knitters, kas pasiekia, spyris iš jų savo korseto mezgimo paskanina fingerless pirštines.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/prekes-laisvalaikiui/

Rašyti komentarą