Maisto produktų, kad padėtų mums sustabdyti jaunų.

parašė , 2011-11-15 10:22

Vienas iš didžiausių baiminasi dauguma moterų, turinčios raukšles. Baudos linijos ant veido yra tarp pirmojo požymiai senėjimo ir Nr moteris nori, kad juos į veidrodį. Bando kovoti raukšles, moterų naudoti įvairių kosmetikos produktų ir pereiti per įvairių estetinės procedūrų, kurie dažniausiai duoda mažai rezultatas.

Ką jie pamiršta, kad viena iš geriausių, sveiką ir saugią būdų kovoti su raukšles yra maisto. Ji negali ištrinti žalą nuo saulės ir rūkyti, tačiau neabejotinai padės jums atrodo keletą metų jaunesnis.

Čia yra sąrašas maisto produktų, kad padės jums likti jaunesnis:
    Žuvų ir omega-3 riebalų rūgščių – lašišų, skumbrės ir kitų žuvų su omega-3 riebalų rūgštys, gali padaryti stebuklų jūsų oda – tyrimai rodo, kad reguliariai vartoti sumažina riziką žymiai senėjimo odos. Riešutų taip pat yra puikus šaltinis, omega-3 riebalų rūgštys.

    Vaisių ir daržovių turtingas vitamino c – britų mokslininkai nustatė, kad reguliariai vartoti maisto produktų turtingas vitamino c, sumažina raukšles formavimas. Mėlynės, pavyzdžiui, yra puikus pavyzdys – jie sudėtyje yra antioksidantų ir yra nurodytas kaip vienas geriausių gamtos gynimo kovoje su požymiai senėjimo.

    Pomidorams – jie yra puikus šaltinis, vitamino c ir medžiagos likopeno, kuris yra gamtos apsaugą prieš vėžį. Likopenas mažina pažeisti odos ląstelių.

    Alyvuogių aliejus – šis fizinis aliejus yra turtingas šaltinis oleino rūgšties; Jis yra vienas, kad odos elastiniai rūgščių. Alyvuogių aliejaus yra kitas svarbus riebalų rūgštys, kurios kovos uždegimas, įstaiga. Ji vitamino E, kuri apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų kenksmingą poveikį.     NUTS – daugelis iš jų yra omega-3 riebalų rūgštys. Be to, riešutai yra daug vitamino e ir parodyta sumažinti cholesterolio “blogai”.

    Žalioji arbata – tai maisto produktų, kad padėti atrodo gerai odos sąrašo viršuje.

Česnakų paskutinis, bet ne mažiau, česnakai yra viena iš labiausiai sveiką anti-aging maistą. Daug moterų bus labai skeptiškai apie tai, tačiau moksliniai tyrinėjimai rodo, kad česnakai yra labai naudingas jūsų oda, nes jis kovoja su laisvuosius radikalus, kad gali sukelti odos vėžio.

Šėrimo mūsų kūnas su sveikas maistas yra svarbiausias aspektas išlaikyti mūsų odai, jaunų ir sveikų. Bet mes neturėtų pamiršti tai, kad mūsų oda reikalauja dienos priežiūra, kuri apima specialių valymo produktas ir antidempingo senėjimo grietinėlė. Gera nuo raukšlių kremas suteiks jūsų odos su maistinių medžiagų, kurios padės jums pakeisti laiko požymių. Jei jūsų oda jau susiraukšlėję galite apsvarstyti grietinėlės, sukurtas specialiai šiam tikslui. Yra daug produktų, kurie gali pastebimai sumažinti raukšles. Neseniai persilaužimo srityje yra Hydroface, kuri remiasi jos fizinis ingredientų padėti atnaujinti pati odos.

Norėdami rasti daugiau informacijos apie geriausias anti-aging kremai apsilankykite >

Rašyti komentarą