Leisti savo kūno įrašyti nepageidaujamų svarų

parašė , 2012-03-29 13:19

Norite sužinoti paslaptis padės jums įrašyti nepageidaujamiems riebalų? Turintys žinių sujungti maisto teisę būdas yra esminis elementas, svorio valdymo. Pagrindinis principas skatinti svorio valgyti apima maišyti elementus iš suderinamas maisto grupes vengiant prieštaringų maisto produktų bendrą valgio. Remiant jūsų virškinimo tokiu būdu, jis bus likti sveikas ir visiškai virškinti kiekvieną maitinimą. Priima šiuos patarimus, kad sveikesnes virškinamojo trakto.

Yra keturių skirtingų tipų maisto, ir kiekvienos rūšies reikalauja skirtingų sąlygų bendras mineralizavimo. Jūs galite maisto produktų į šių tipų: baltymų, cukraus, vaisių ir -krakmolingos veggies. Baltymų maisto įtraukti kiaušinių, žuvų ir vėžiagyvių, mėsos, pieno, jogurtas ir sūris, sojos, sojos produktų ir tofu ir riešutų
Beveik visi žmonės tiki, kad duona ir kepiniai yra tik angliavandenių, bet makaronai, grūdų ir krakmolingos daržovių čia taip pat įtraukiami. Salotos, salierai ir kitų ingredientų, įprasta salotos apima ne krakmolingos daržovių grupės.

Vaisiai skirstomi į saldus, rūgščiąsias, sub-acidic, ir melionams. Saldaus skonio vaisius apima: bananų, figų, datas, slyvų ir dauguma konservuoti vaisiai. Rūgštinis vaisių įtraukti citrinoms, apelsinams, greipfrutams, tanžerinus ir ananasų. Vaisiai, pavyzdžiui, persikų, obuolių, slyvos ir uogos priklauso sub-acidic vaisių. Žinoma, tai nėra sunku atspėti, ką įtraukti pagal melionai; Arbūzas, lipčiaus, Sėjamasis melionas ir kitų veislių.

Skirtingas chemines sąlygas yra raginama kiekvieną maisto tipą, siekiant visiškai išnykti. Viena vertus, baltymų reikalauja rūgščioje aplinkoje, o kita vertus, angliavandenių reikalauti į šarminės vienas. Maišymo abiejų rūšių maisto, vieno valgymo gamina streso dėl skaidymas. Į nebaigtų maisto skilimo klausia problemų. Jums gali sukelti sau spazmai arba rūgšties refliukso arba dar blogiau sąlygų, maišymo-papildomus maisto produktus.

Jei jūs laikytis Šie patarimai, Jūs pajusite daug geriau po kiekvieno valgio. Ne mišinys, baltymų ir angliavandenių ne tas pats valgį. Non-krakmolingos veggies eiti gerai su abiem, todėl jie gali būti tipiškas be to beveik visus savo valgius.

Geriausiai vaisių sunaudojamos atskirai. Jūs galite mišinys sub-acid vaisių arba saldžiai tematikos arba rūgšties vaisiai. Neatsižvelgiama į kitų vaisių su melionams.

Be to, jūsų kūnas turi virškinti įvairių rūšių maisto laikas skiriasi. Tai užtrunka keletą valandų padalyti angliavandenių, 4 suskirstyti baltymų turtingas maisto produktams. Išvengti vartojančiomis angliavandenių keturias valandas po vartojimo baltymų, pavyzdžiui.

Kas yra daugiau kritiškai, jums gali būti daug mažiau tiek kitiems, todėl jūs turite galvoti apie savo unikalų sąlygas. Mes tikrai yra tik pradžia čia, ir tikimės, kad jums bus džiaugiamės apie ką daugiau yra saugykloje. Tai skaityti likutis turi daug daugiau, kad padės jūsų konkrečią padėtį.

Kadangi daug įprasta valgiai yra žalinga maisto produktų deriniams, reikia šiek tiek laiko atsikratyti senus įpročius. Laikytis šių gairių ir jums suprasti, esate jausmas savo geriausia ir prarasti svorio be atimti sau valgyti gerai ne kiekvieną valgį.

Ar jums rasti jūsų bandymai paprastai patenka trumpą aplink statybos raumenų? Ar matėte Xtremeno raumenų Builder dar? Arba, jūs nenoriai paspauskite sau? Daugelis žmonių yra, jūs žinote. Xtremeno yra tiesiog vienas nuostabų produktą, kuris leis šioms sritims valdyti.

Rašyti komentarą