Laikyti odos Sveiki, bet kokiu būdu

parašė , 2012-03-30 11:01

Savo veido labai veikia savo išvaizda. Dabar mes žinome, sveiką odos išvaizdą yra patikimas clue žmogaus sveikatai. Todėl, palaikymo odos jaunystės ieškote yra didelis verslas.

Vienas neturi yra lengvai laiko, pasirinkdami iš odos produktų ir gydymo, skiriamų daug pasirinkimų. Produktai yra įvairūs: nuo maisto papildai kremai, injekcijos ir lazerio gydymo. Vienas iš labiausiai prieinamas iš šių yra pagrįstas kolageno — kaip maisto papildai, taikomos kaip kremai, arba įpurškiamos į wrinkly srityse.

Paveldas yra aktuali kremai, kad buvo įrodyta, kad padidinti kolageno gamybą, ir sumažinti raukšles odos srityse, kur jie būtų taikomi. Daugelis iš šių kolageno kremai yra ne kolageno kaip veiklioji medžiaga, bet kas vadinama kaip funkcinis keratininio — specialiai apdorojamos keratininio peptidai, kuris skatina odos, kad ateina į kontaktą su pagaminti daugiau kolageno nei įprasta

Jis sakė, oda yra pajėgus apimti šiuos peptidai, o ne kolageno molekulių, kurie yra per dideli būti absorbuoti. Likusios ingredientų yra moisturizers, kvepalais, papildomi augalų ir gyvūnų ekstraktų ir colorizers.

Gali būti šiek tiek klausimų apie keratininio odą absorbuoti — keratininio netirpi vandenyje (bet ne karbamido), ir yra pažodžiui kieta kaip vinys — na, plaukų, kai kurių produktų. Pavyzdžiui, keratininio produkto iš Naujosios Zelandijos avių vilnos ir parduodami kaip Xtend-TK yra prekiaujama, kurių sudėtyje yra biologiškai prieinama (funkciniai) keratininio, kurį gali absorbuoti odą, skatinti kolageno gamybai. Ir klinikinių tyrimų rodyti didesnį kolageno gamybai, tačiau taip gali būti dėl kitų veiksnių.

Avių vilna, plaukai, kad nėra daug keratyny ir jis sakė keratininio cisteinas turinys yra vienas, kad skatina kolageno gamybai. Gal, bet tai cisteinas pati, kad daro keratininio netirpių ir bet kokiu atveju, tai ne kolageno komponentas.

Net jeigu cisteinas buvo kažkaip veiksmingai spaudžiant iš keratininio biologiškai aktyvių ir galimybę absorbuoti odos, jos poveikis būtų skatinti gaminti glutathione, įstaigos kapitonas antioksidantai, kad taip pat įrodyta, skatinti sveikesnį odos.

Labiau tikėtina, ji yra alfa-hidroksi rūgštys (AHAs) iš lanoliną avių vilnos, kad veikia apgauti. AHAs yra įrodyta, kad padidinti odos kolageno gamybą.

Tačiau ji veikia, vis dar nėra pakaitalas sveiką gyvenimo būdą. Galbūt, paskutinį žodį dėl išlaikyti sveiką odą (ir jaunesni ieškote) sakė, Paul G. Sator: “Pirma, pakeisti gyvenimo būdą (pvz., saulės elgesį, nikotino piktnaudžiavimo, mitybos) paciento turi vykti.”

Rašyti komentarą