Kurti savo brošiūrą organinių įmonę

parašė , 2012-01-14 14:07

Jūs esate susijaudinęs, nes įsipareigojo sveiką gyvenimo būdą ir pradėjo bendrovės pardavimo ekologiškų produktų. Dabar gamina organinės trąšos didelis sumos pridėjus jau yra derliaus šviežia produkcija iš ekologinio ūkio. Visa tai prasidėjo kaip demo ūkio organinės trąšos, bet ji gamina 1999–2000 šviežios derlių, kad jūs jau tiekia daug restoranų ir bakalėja mieste suma. Norite atlikti savo brošiūrą spausdinimas ir savo brošiūros, kad jūs turite instituciškai medžiagos savo įmonės. Tačiau jums įdomu, kokios informacijos jums bus perkelta į savo medžiagų padaryti informatyvi ir įdomi tuo pačiu metu.
Visų pirma, sprendimą dėl, ar jūs brošiūrą bus tik informatyvaus pobūdžio, grynai reklama, arba šiek tiek. Jei tai bus tik informatyvaus pobūdžio, bus įtraukti mažiau nuotraukas ir daugiau faktinę informaciją. Jūsų kopija mėsa turėtų būti dalykų, pavyzdžiui, naudojant organinės trąšos arba išmokas auginimo ir valgyti ekologiškų produktų privalumus. Jums turėtų galėti Cituoti faktinių nuorodos ir įtraukti duomenis nuo faktinę tyrimai. Tik užuominą apie reklamos kad brošiūroje Norėčiau būti jūsų emblema, įmonės pavadinimas ir kontaktiniai duomenys ne atgal.

Jei savo brošiūrą bus deriniu, tada galite pirmiausia įtraukti savo produktus ir jų aprašymai, sąrašą. Rasti aprašomasis nuotraukos ir įtraukti juos pagal kiekvieno produkto ar produktų kategorijos. Tada galite rezervuoti gal 1/3 faktine informacija, grindžiama mokslinių tyrimų vietos. Tai negali būti maišomi su informaciją, susijusią su savo produktus. Arba galite parašyti advertorial featuring ekologiškų produktų. Jums gali prireikti geras rašytojas už tai, kad jūs galite turėti besiūlių straipsnio. Paminėti jūsų įmonės ir savo produktus beveik atrodo kaip dalį faktinių straipsnyje, daugiau nei reklamos užuominų.

Tačiau jei savo brošiūrą ketina būti vien tik reklamos, Viskas ko jums reikia yra geros kokybės nuotraukas, jūsų produktai, pavyzdžiui, spalvinga šviežių vaisių ir žalios spalvos lapinių daržovių ir prieskoninių augalų, taip pat savo produktų aprašymai. Taip pat gali būti vaizdingos demo ūkio nuotraukų, kad žmonės bus matyti, kaip turiu išdėstyti savo ūkio. Žmonės bus įdomu, kaip jūsų ūkio atrodo ypač teigia, kad naudojate organinės trąšos. Jie nori sužinoti informaciją ir jūsų nuotrauka bus jau kalbėti tūkstančio žodžių. Jums taip pat reikia turėti geras įžanginėje pastraipoje arba trumpas straipsnis. Gali būti, kaip jūsų ūkio pradėjo ar jūs tikiuosi jis taps ateityje. Jei jūs siūlote paslaugas, pvz., ūkio įvertinimui ar planavimo savo ūkio, tada apie tai savo brošiūrą. Reikės daug paaiškinimą, bet tiesiog padaryti jį kaip trumpas kiek įmanoma. Tada padaryti pareiškimą, kad bus paskatinti savo skaitytojus pasiimti telefono ir užduoti jums apie tai.

Brošiūros padės jums rinkoje jūsų produktų, ypač jūsų organinės trąšos kitiems ūkininkams. Jūsų produktų tada taps parodymus, kaip veiksmingai jūsų trąšų. Brošiūra spausdinimo neturėtų būti sunku tol, kol jūs žinote jos konkrečiam tikslui. Iš ten galite rinkti susijusią informaciją ir medžiagą, kad jums reikia.

Daugiau informacijos galite aplankyti šį puslapį apie brošiūrą spausdinimą

Vienas atsakymas į “Kurti savo brošiūrą organinių įmonę”

  1. Aidas says:

    Tokiu atveju labai svarbios nuotraukos, nes labai svarbu, jog produktai būtų pateikiami patraukliai ir kokybiškai. Man labai padėjo Brazzi studija, kuri sugebėjo perteikti produktus brošiūroje itin profesionaliai.

Rašyti komentarą