Kompiuterių supirkimas

parašė , 2013-03-15 12:57

Nebereikalingas kompiuteris gali papildyti piniginę

Dažnai žmonėms norintiems pakeisti asmeninį kompiuterį iškyla klausimas ką daryti su senuoju. Kiekvienas su šiuo reikalu susitvarko pagal asmeninį požiūri. Vieni senąjį kompiuterį padeda į nereikalingų daiktų vietą, kiti atiduoda artimiesiems ar giminaičiams, treti bando nebereikalingą kompiuterinę techniką parduoti internetinių skelbimų ir aukcionų pagalba. Visgi, egzistuoja ir ketvirtasis kelias, kuris ne tik padės papildyti piniginę, bet ir gali palengvinti naujos kompiuterinės technikos įsigijimą. Šiuo metu vis daugiau įmonių užsiimančių kompiuterinės technikos remontu ar pardavimu superka kompiuterius. Toks nebenaudojamų ar nebereikalingų kompiuterių atsikratymo būdas yra kur kas naudingesnis, paprastesnis ir greitesnis nei kiti anksčiau išvardinti būdai.

Šiais ekonominio nestabilumo laikais kiekvienas žmogus siekia kuo didesnės finansinės naudos. Įmonės, kurios perka kompiuterius būtent tai gali pasiūlyti. Žinoma, skeptikai gali sakyti, kad parduoti kompiuterį internetu labiau apsimoka, tačiau jie klysta. Visų pirma verta paminėti, kad pirkėjo savo kompiuteriui internete galite laukti ne vieną savaitę, tad galima teigti, kad namuose laikote savotiškai užšaldytus pinigus. Įmonės, kurios superka kompiuterius, jums nebereikalingą kompiuterinę techniką greičiausiai nupirks tą pačią dieną, kai ten apsilankysite. Todėl matoma akivaizdi nauda – pinigus už nebereikalingą daiktą gausite nedelsiant. Taip pat verta paminėti tai, kad net radęs pirkėją internete turėsite gaišti laiką ir susitikti su pirkėju, o jei jis yra iš kito miesto užsiimti pakavimu ir siuntimu, kuris taip pat nėra nemokamas. Verta paminėti ir tai, kad siekdami parduoti kompiuterį internetiniuose skelbimų portaluose taip pat turėsite sumokėti už jų paslaugas, o net pardavus kompiuterį jus ir toliau sėkmingai galės trukdyti beprasmiai susidomėjusiųjų skambučiai.

Kompiuterių supirkimas

Kompiuterių supirkimas

Baigiant verta pastebėti, kad seną kompiuterinę techniką galima parduoti įmonėms, kurios perka kompiuterius. Tai greitas ir efektyvus būdas ne tik atlaisvinti daugiau vietos namuose, bet ir papildyti piniginę. Kompiuterio pardavimas specializuotai įmonei išvaduos jus nuo susitikimų su potencialiais pirkėjais, galimų pakavimo ir siuntimo išlaidų, išlaidų skelbimų talpinimui ir panašiai. Pastebėtina ir tai, kad parduodami nebereikalingą kompiuterį įmonei pinigus gausite iškarto ir jums nereikės laukti, kol kas nors susidomės jūsų skelbimu.

Rašyti komentarą