Komerciniai žuvies produktai

parašė , 2013-04-15 07:22

Žuvies produktaiPrekybos miestelyje “URMAS” yra tas pats procesas, padarytas jūrinėse aplinkose, tuo metu, kai Agraculture yra rudadumblių/jūros dumblių ir kitos jūros augmenijos gamyba. Kitos aquaculture formos yra krevetės ūkininkavimas ir kultūringų perlų augimas. Žuvies produktai ūkininkavimas, kuris apima pakėlimą žuvies produktai komerciškai bakuose ar apsuptuose maistuose yra alternatyvus sprendimas didėjančio rinkos reikalavimo žuvį ir jos baltymus.

Žuvies produktai prekybos miestelyje “URMAS” gamina žuvies produktai. Šitos žuvys, tiektos komercinių žvejybų ir žuvų ūkių, yra surūšiuotos šioje grandinėje. Gaminimas pramonėje yra parduotas urme bakalėjos grandinėms ar tarpininkams.

Žuvies produktai apdorojimas yra žuvies produktai apdirbimo subkategorija, kur pradinis žalios žuvies produktai apdirbimas vyksta tokie kaip išėmimas kaulus ir šaltis žuvies produktai anksčiau dalijimo. Paskui atvyksta žuvies produktai produktų gamyba. Šitie procesai gali įvykti ant žvejybinių laivų, žuvis, apdirbanti laivus ar apdirbanti augalus.

Jūros produktai yra ne tiktai panaudoti maisto vartojimui, tradicinė Kinijos medicina taip pat panaudojo sudedamąsias dalis, rinktas iš jūrų arkliukų, žvaigždės žuvies produktai ir jūros agurko jų vaistuose. Želatina yra suvartota, kad paaiškintų vyną ir alų. Perlas yra panaudotas madai ir reikmenims.

žuvies produktai rinkodara yra žuvų pardavimas, ir jūra gamina rinkose, šlapiose rinkose ir prekybos centruose. Tai galėjo būti kaip urmas tarp žvejų ir prekiautojų ar mažmeninio pardavimo jūros maistų atskiriems vartotojams. Yra taip pat gyvos žuvies produktai maisto prekybos, kuri jungia žvejybines bendruomenes su įvairiomis rinkomis.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/katalogas/maisto-prekes/

Rašyti komentarą