Kodėl jūs gaunate širdies liga

parašė , 2012-03-08 19:22

Širdies ligų sąskaita yra pirmaujanti mirties priežastis pasaulyje. Ligos gali atsirasti dėl įvairių veiksnių, dėl kurio kai kurios gali būti išvengiamų ir keletą gali būti neišvengiama. Šis, jums reikėtų žinoti apie kaip jums širdies liga.

Širdis yra gyvybiškai svarbus organas, kuris yra atsakingas už siurbimo kraujo kas kitas organas, kūno ir tarnauja kaip centrinės širdies ir kraujagyslių sistemos dalis. Svarbu išlaikyti sveiką gyventi sveiką širdies ir daug priklauso sveiką gyvenimo būdą, kuriame yra mažesnis riebalų medžiagų, maistinių medžiagų-turtingas dietos, reguliariai ir mažiau ar ne rūkyti ir tabako vartojimas, taip pat prašyti medicinos klausimus.
Rūšių širdies liga:

Širdies ir kraujagyslių sistemos yra sudėtingos mechanizmas ir bet kokių kitų sutrikimų, jis gali būti apibūdinamas kaip širdies liga. Tačiau ligos gali būti toliau skirstomos į potipiai, pvz.:

Širdies nepakankamumas – tai yra taip pat vadinami kaip congestive širdies nepakankamumas. Tai tipo lėtinio širdies liga ir retai atsiranda netikėtai. Būklę apibūdina neveiksmingumo širdies į siurblio pakankamą kiekį deguonies-turtingas kraujo.

Širdies ir kraujagyslių sutrikimus – šie sutrikimai yra iliustruoja defektai, širdies ir kraujagyslių kraujo indai (venų ir arterijas). Tokie sutrikimai paprastai yra susiję su aterosklerozė, maišomas pastorinta kur arterijų sienos yra pirmyn dėl kaupimosi cholesterolio ar riebalų medžiagos.

Struktūrinių širdies liga – tai būdinga defektinių širdies vožtuvų ar kolegijų struktūrą. Paprastai nėra, nuo gimimo laiko.

Rizikos veiksnius ir sukelia širdies ligų:

Yra įvairių rūšių širdies liga ir taip yra rizikos veiksniais susijusios su juo. Tačiau keletą sutrikimai pvz., struktūriniai trūkumai, gali būti nebus trukdoma savarankiškai, bet tikrai, kad tam tikru mastu, galima išvengti motina tol, kol vaikui yra łona.

Stendai – riebalų medžiagų forma plokštelė ir gali sukaupti arterijas sienoms, tokiu būdu apribojant įprastą kraujotaką ir sukelia širdies ligų. Taigi, siekiant išvengti riebalų turtingas produktų patariama išvengti širdies ligų.

Rūkymui ir tabako – rūkymas yra bendro daugelio ligų, vėžio rizikos veiksniu. Rūkymui ir tabako gali būti pavojingas, atskyrimui širdies raumenis ir kraujo indai, pirmaujančių apribojimams įprastą širdies funkcionavimo t. y. siurbimo kraujo.

Trūksta pratybų – tai gali sukelti cholesterolio kaupimosi širdies ir grūdinimas arterijas. Reguliariai ir kasdien vykdyti sumažina galimybę gauti bet mirtinų širdies liga.

Širdies liga yra nerimą priežastis, dėl kurios reikšmingai gyventojų visame pasaulyje. Padėti užkirsti kelią šios ligos ir su juo susiję tolesni, tai gera žinoti, kaip jums širdies liga. Senatvės, šeimos istoriją, aukštas kraujo spaudimas gali būti kai kurie bendro rizikos veiksniai prisidėti prie žmonių širdies liga.

Sveiki, aš rašyti straipsnius įvairiais medicinos klausimais su atsakymus čia galite gauti daugiau informacijos apie atgal problemas sveikatos klausimus ir daugiau duomenų apie klausimus apie histerektomijos Albert Nice.

Rašyti komentarą