Kas yra geriausias trąšų naudoti Jūsų vejai?

parašė , 2011-12-25 09:04

Vejos sudaro tūkstančiai ir tūkstančiai mažų mažai augalų tos grupės kartu glaudžiai su žolės lopai forma. Įmonėms, reikalauja trąšų augti sveiką. Mes žinome, mes turime vaisinti mūsų sodas ir namas augalai ir gėlės, tačiau dažnai, vejos nebuvo laikomas.

Žalioji vejų reikia maisto augti ir klestėti. Trąšos yra bet kokia medžiaga, siūlo vienas šių gyvybiškai augalų maistinių medžiagų. Dažniausiai velėną žolės trąšų įskaitant azoto, fosforo ir kalio, tačiau jie gali viršuje, kad kitų svarbių maistinių medžiagų komponentų velėną žolės augimo. Trąšų kiek daugiau nei padaryti Jūsų vejai žalia. Jos padeda, kaip tuo pat metu auga žolė, bet yra šiek tiek daugiau. Trąšų padės žolių sėklos sudygti greičiau ir gauti sąrankos iš žemės
Tapti nustatomas augalus, trąšų padλs žolės plumper ir sveikesnės.

Dažniausiai klausimus, paprašo nuosavybės savininkams dėl trąšų yra kiek ir kada. Paprastai, dauguma pievelės nori 4 paraiškas trąšų kiekvienais metais. Skleisti sėklinimui du mėnesius nuo kito pavasarį arti keturias savaites prieš auginimo sezonas prasideda jūsų regiono nustatymas. Toliau apvaisinimo būdu visą auginimo sezoną iki rudens. Pavasario sėklinimui gauna žolės suteikia jums, kad turtingas žalia spalva, kiekvienas nori greitai pradėti.

Pavyzdžiui, girdymas, jūs norite likti aiškios, naudojant pernelyg didelis trąšų. Bendro pobūdžio nuorodų turėtų būti įtraukti į maišą. Per daug trąšų gali sukelti perteklius augimo, grybelis augimą ir gedimo ir sunaikinti žolės.

Kokio tipo trąšų turėtų naudoti? Na, atsakymas priklauso jums ir jūsų poreikius. Tačiau yra dvi Standartiniai tipai: ir subalansuotą. Visiškai trąšų įtraukti azoto, fosforo ir kalio, tačiau jie gali įeiti kitų būtinų mineralų elementų velėną žolės augimo. Visiškai trąšose sudaro fosforo, azoto ir kalio į tą patį produktą. Jeigu trąšoje yra mažiau nei visų trijų dalių ji yra nurodytas kaip nebaigta trąšų. Jei karbamido, 46-0-0 neišsami trąšos, apie kiekvieną prašymą per visą sezoną, sumažintą velėną kokybės gali būti jei kiti esminiai elementai yra ne teikiamos dirvožemio.

Gerai subalansuotas trąšų suteikti dalyvaujančią šalį įsipareigojimo nevykdančia santykis, kuris geriausiai atitinka tuos elementus reikalavimai ir augalų maistinių medžiagų. Durpės žolės paklausos fosforo, azoto ir kalio apytikslis santykis 3-1-2, 4-1-2 ar 8-1-3. Suprantu, kad idealus subalansuota trąšos santykis bus pakeisti su žolės tipo, ir taip pat gali turėti įtakos tam tikrų elementų diapazonų dirvožemio.

Kaip uždaryti maniau, jei jums patiko šios vejų priežiūros patarimai, jums gali būti įdomu, Didžioji atrankos lifetime gift exemption Form apžvalgos ir lifetime gift exemption Form prekiautojams, esančios bazės LIFETIME gift exemption Form.

Rašyti komentarą