Kalorijas jums riebalų – True arba False?

parašė , 2011-10-27 12:22

Yra kalorijų suprasta?

Su visų kalorijų, skaičiavimas, šiandien vyksta, daugelis žmonių yra klaidingai įspūdis, kalorijų vien tik, kad jums riebalų. Tai tiesa, per daug nesveiko kalorijas gali jums riebalų. Kita vertus, pakankamą sveikų kalorijas gali jums liesos ir apdaila.

Kodėl yra kalorijų taip suprasta?

Mes nuolat bombardowany informacijos apie kalorijų turinį. Šio maisto yra x skaičių kalorijų. Kad maisto turi šį daug kalorijų. Mes paskatino manyti, kad jei mes viršyti x skaičių kalorijų, mes gauti riebalų. Tiesa, ne visi kalorijų buvo lygūs. Kalorijas, sunaudotos iš sveikų maisto produktų yra visai kitokia, nei suvartotos iš nesveiko maisto kalorijas.
Kas yra a kalorijų?

A kalorijų yra matavimo vienetą. Paprastai kalbant, tai matavimo energijos gamybos vertė mūsų valgomas maistas.

Kaip mūsų kūno naudoti kalorijų?

Mūsų kūno poreikius degalų (energijos) funkcija, kaip jūsų automobilis turi benzino kuro variklis. Kalorijas degalų jūsų kūno variklio. Labiausiai akivaizdu, jūsų kūnas turi kalorijų fizinę veiklą ir naudotis. Be to, visi jūsų kūno organų ir sistemas reikia energijos funkcijos.

Jeigu jums užpildyti jūsų automobilis su bloga benzinas, ji neveiks veiksmingai. Taip pat, jei blogas kalorijų užpildote savo kūno, ji neveiks veiksmingai.

Kiek daug kalorijų turėtų valgyti kiekvieną dieną?

Jūs vartoti kalorijų turi savo įstaigai pateikti visus energijos, reguliuojančius savo organus ir kūno sistemas ir suteikti jums optimalų sveikatos. Šį skaičių kalorijų skiriasi kiekvienam asmeniui, atsižvelgiant į įstaigos dydį, amžiaus, lyčių, miego ir streso lygį, rūšies suvartoti maisto ir visą sąrašą kitų veiksnių, kad įtakos metabolizmo.

Ar galima sunaudoti per mažai kalorijų?

taip. Jei jūs vartoti per mažai kalorijų, galite pakenkti savo kūno. Per mažai kalorijų gali būti problema su mažo kaloringumo dietoms, jei jie yra per mažai kalorijų turinio, jie gali sukelti rimtas sveikatos problemas. Vieną bendrą šalutinis poveikis mažo kaloringumo dietoms yra raumenų audinio suskirstymas, kurie gali nutikti, jei su pašaru nėra pakankama sveiką baltymų. Ypač pažeidžiamų šiais atvejais yra širdies, raumenų organas. Jei asmuo imasi nepakankamas suma baltymo, kiekvieną dieną, padalyti, prasideda širdies raumenį, kuris gali sukelti rimtų širdies problemų.

Mažai kalorijų turinčiai pasekmes, Diets, išjungti ir T., laikui bėgant

Mažo kaloringumo dietoms, kad nepateikia pakankamai energijos, kad išlaikyti organų ir kūno sistemos sveiką, daug kartų sukelti rimtų sveikatos problemų. Taisomosios priemonės tokia situacija yra aukšto kaloringumo dietos, tiekianti organai su pakankamai kuro remonto save ir atgauti sveiką, veikimo būsena. Dauguma žmonių yra sukrėstas kiek sveiko maisto jie valgo ir vis dar prarasti svorio. Be to, jie yra błogosławiony su sveika įstaiga.

Jei aš ne Count kalorijų, kaip bus aš stebėti savo mitybos įpročius?

Konsultuotis su pagrindinio leistinas įdaryti vadovas gauti idėja, apie tai, kiek daug kalorijų vartoti kiekvieną dieną. Laikui bėgant bus sužinoti, kaip jūsų kūno reikalavimus mitybos ir niekada dar kartą konsultuotis su diagrama. Jūs išmoksite klausytis savo kūno ir jo poreikius. Tai didelė paslaptis čia yra valgyti tris pagrindinis, sveiką maistą kiekvieną dieną su sveikų viduryje ryte ir po pietų pavalgyti, švieži vaisiai bei riešutai.

Ką reiškia “Klausytis” mano kūno reiškia?

Tai gyvenimo būdas pereiti. Daugelis žmonių niekada išklausyti savo kūno, jie tiesiog valgyti, ką jie norėjo, kai jie norėjo. Jūsų kūno myli tvarkaraštį. Ji nori sveiko maisto ne mažiau kaip tris kartus per dieną. Taigi, pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Jūsų kūno norėtų dar geriau, jei jūs pašarų sveiką viduryje ryte ir Vidurio popietę pavalgyti.

Kai jūsų kūno įsitikinusi, kad ji gaus sveikos mitybos kas kelias valandas, jis bus sustabdyti saugoti riebalų ir pradėti, grįžtantiems į savo optimalų sveiko svorio. Kai jūs įdėti savo kūno jis mėgsta tvarkaraštį, jums bus pradėti suprasti, kaip “klausytis” jūsų kūno. Jis leidžia jums žinoti, kada jūs Dotarłeś išjungti tvarkaraštį.

Sudarymo

Pašarų jūsų kūno sveiką maistingą maistą reguliariai, kiekvieną dieną ir žiūrėti į svarų nyksta. Jūs prarasti svorio ir niekada jaustis alkanas arba nepasiturintiems maisto. Jūsų kūnas bus sveikas, jūs turite energijos, kuris trunka visą dieną, ir jūs galėsite taikiai miegoti visą naktį. Jūs taip pat mokytis klausytis savo kūno ir niekada suskaičiuoti kalorijas dar kartą.

Rašyti komentarą