Kaip veikia ir išlaikyti sveiką būdais mikrobangų krosnelė

parašė , 2012-02-27 15:58

Kaip ir produktas, šiuolaikinės civilizacijos, mikrobangų krosnelė yra populiarus dėl savo patogumo ir greitis. Tačiau ji taip pat gauna daug abejonių iš visuomenės. Žmonės turėtų pranešimas keletas patarimų naudojant ir išlaikyti mikrobangų krosnelės.

Mikrobangų krosnelė turėtų būti pateikiami ventiliuojamoje vietoje, kur yra Nr magnetiniω medΎiagω, kad trukdyti krosnies magnetinio lauko, ir sumažinti darbo efektyvumą. Tai geriau išlaikyti tam tikras atstumas su radijo ir televizijos, arba mikrobangų gali turėti įtakos vaizdo ir garso efektą.

Neprijunkite galia, jei nėra virti maisto džiovinimo spintoje. Mikrobangų krosnelė, negali būti vykdoma su tuščia viduje, kitaip jis bus žalos, magnetroninį. Žmonės gali įdėti stikline vandens krosnelėje išvengti neapkrauto variklio veikimo

Metalo stalo reikmenys, talpyklas, kurios negali apmokėti šilumos, pavyzdžiui, bambukai, plastiko lakas ir medžiagų įgaubtu išgaubto stiklo gaminių galėtų būti naudojami ne mikrobangų krosnelės. Maisto talpyklos, turėtų būti tiesiogiai į specialias plokštelės vietoj krosnies ertmės.

Kaitinimo trukmė priklauso nuo medžiagos ir suma, ir jis taip pat susijęs su maisto šviežumo ir vandens kiekį. Atsižvelgiant į skirtingus šildymo laiką maisto produktams, žmonės yra pasiūlė naudoti mažiau laiko, kai jie nėra tikri, kiek laiko turėtų būti išleista šildymo. Tada, jie gali nuspręsti, ar eiti į šildymo virti laipsnį maisto produktams. Jei virti laikas yra per ilgas, maisto tampa sunku ir prarasti savo skonį, spalvą ir skonį. Atsižvelgiant į kategorijas ir virimo reikalavimus maisto produktams, žmonės gali koreguoti reglamento ir maitinimo jungiklio. Jie gali skaityti instrukcijas atsargiai žinoti išsamų operacija.

Be kevalų kiaušinių ir maisto produktams, uždarytos pakuotės negali būti virti tiesiogiai, kad būtų išvengta sprogimo. Atminkite, kad uždaryti duris ir užtikrinti saugos grandinės jungiklis. Išjungus mikrobangų, tai geriau ne imti maisto iš karto. Viryklė yra vis dar karšta maisto, maistą, ir žmonės galėtų imti maisto po vieną minutę.

Krosnies visada reikia laikyti švarius. Kai galia yra išjungtas, galite naudoti drėgnos medžiagos skiaute ir lengvas ploviklio nuvalykite viduje spintoje.

Be to, daugelis žmonių bijo spinduliuotę, mikrobangų krosnelė. Jie saugo atstumas su juo naudojant, kitaip ji sukelia galvos svaigimą, plaukų slinkimas ir kitus žiaurios simptomai.

Kadangi į interneto žaidime yra toks populiarus, dabar, toriai nusprendė pabandyti. Po kurio laiko, toriai kad tai gana paprasta, jis galėtų gauti wow aukso, aukso Tera ir RuneScape aukso taip lengvai.

Rašyti komentarą