Kaip sutaupyti pinigų, O valgyti ne Quiznos

parašė , 2011-11-06 17:56

Šiandien dieną ir amžius yra du pagrindiniai dirgiklių, dauguma žmonių gyvenimą, svorio ir pinigų. Abiejų šių dirgiklių imtis didelių rinkliava visiems, kaip jis bus tikrai duoti jums daug nerimauti, tačiau šiame straipsnyje aš pasidalinti, kad būtų šiek tiek streso nuo abiejose srityse.

Nors dauguma iš mūsų Šiaurės Amerikoje gyventi labai sparčiai tempas gyvenimo gali būti sunku sulėtinti ir valgyti sveiką. Daugelis iš mūsų naudotis greiferiniai pavalgyti valgyti ne kai kurie greito maisto restoranų, nes jie yra gana pigus ir ji bus užpildyti jums. Šis sprendimas gali būti prasta sveikata, tačiau nėra alternatyvų neplautas mėsainiai sąnarių.
Vietoj to, valgyti restorane, kuris bus tik neplautas mėsainiai ir bulvytės kodėl gi ne išbandyti Quzinos arba metro? Abu šie restoranų pasiūlyti sveikas alternatyvas už tikrąją kainą. Dabar tai gali būti sprendimas dėl vienos iš pirmiau minėtų dirgiklių. Jei jūs gyvena sparčiai tempas gyvenimo ir reikia pavalgyti valgyti, sustabdyti sveiką greito maisto restoranas o ne, ne, sveikos variantai, bet ką apie pinigus, kaip bus jums sutaupyti pinigų?

Vienas metodas, kad aš naudoju, kad dirba labai gerai yra naudoti kuponus. Kai restoranai gali būti sunkiau rasti Kuponai nei kiti, bet jei jūs galite rasti tik vienas šaltinis tada jums bus sutaupyti pinigų. Aš naudoju Quiznos kuponus paskutiniu ir paprastai įrašyti apie vienos iki penkių dolerių dėl kiekvieno užsakymo. Kuponas yra geriausias Quiznos pirkti vieną submeniu gauti vieną submeniu nemokamai. Kai galite rasti Kuponai panašaus tai gera idėja, kad spausdinti juos ir tada įdėti jas į savo automobilį, tokiu būdu, kai jums jų reikia, jūs žinosite, kur juos rasti.

Jei norite rasti Kuponai yra keli metodai, kad galite pabandyti sveiką restoranas, dirbo man. Pirmasis ir Lengviausias metodas yra patikrinti jūsų pašto dėžutės. Žinau, kad daug žmonių mesti viską, kas be adreso, bet kai kurie fliers ir įterpia turėti kuponus, paprastai gauti mano metro kuponus į pašto dėžutę. Jei jūs don’t get Kuponai paštu kitą vietą, kuri atrodo yra internete. Lengviausias būdas yra ieškoti prekės ženklą arba restoranas, kad jums patiko su programa word Kuponai po jo. Peržiūrėkite nuorodas į pirmą puslapį paieškos variklis ir tikimės, kad rasite keletą galioja kuponai. Paskutinė vieta ieškoti yra bendrovės interneto svetainėje, paprastai jie turės kuponų ar akcijos puslapį, kur jie bus dalintis sandorius ir akcijos.

Tikiuosi, kad šie patarimai padės jums švino sveiką gyvenimo būdą, kad joje yra mažiau streso. Vienas bitų patarimų, kad aš už jus, kad jei jūs kada nors jaustis užvaldo arba over-stressed tada tiesiog sustabdyti per kelias sekundes ir priimti keletą Giliai įkvėpkite. Kvėpuoti lėtai, laikykite jį keletą sekundžių, tada atleiskite, breathe vėl lėtai. Rasti tai visada padeda man atsipalaiduoti ir leidžia man jaustis geriau viduje.

Autorius išteklių, Jei norite rasti naujausią Kuponai Quiznos tada apsilankykite Quiznos kuponus dienoraštį. Jūs taip pat gali būti suinteresuoti patikrinti Quiznos kuponus spausdinamo puslapio.

Rašyti komentarą