Kaip pirkti žalia baldai

parašė , 2011-11-18 09:36

Kaip atsakingas pilietis šiame pasaulyje pirmaujanti ekologiškai švarus ir žalia gyvenimo, jums gali būti įdomu kaip įsigyti žalia baldai. Pirkti žalia, po visų, reiškia, kad jūs darote savo bitų į išlaikyti sveiką planetos. Žalia baldų pirkimas taip pat saugo jūsų namuose sveiką kaip žalia baldų nėra nustatyti bet kokia kenksminga medžiaga, oro, kad jums kvėpuoti.

Štai kaip galite eiti žalia su jūsų baldų

Ieškoti FPK sertifikuota medienos

Geriausias būdas pirkti kokybės žalia baldai yra eiti į FPK patvirtinti medienos. Tokios medienos rūšis yra tvarus tinkamai nuimta. Tai reiškia, kad jokios žalos buvo padarytos miškams ir trapios ekosistemos nebuvo buvo sukompromitavo su.
Pirkti produktus bambuko

Aplinkos sąmoningas gamintojai vis labiau naudojant bambuko padaryti eco-friendly baldai. Bambuko yra universalus ir keletą baldams produktų, baldų, grindų medžiaga yra pagamintas iš ji. Kaip atgal bambukai auga greitai, nėra senka išteklių klausimas.

Pirkimo regeneruotų medienos baldai

Tokios medienos paprastai gavo iš pastatų, tiltų, senas baldų ir t. t. Iš tiesų, ji gali būti regeneruotų viską, kas sudaro medienos kaip savo statybos. Nebenaudojamos pramonės laužas, regeneruotą žurnalą nuo upės yra geras šaltinis tokių baldų. Labai pageidaujama Barnas šviesaus med io baldai. Regeneruota mediena sudaro savo patina ir turtingumą.

Pirkti vietos padaryti baldų

Pirkti vietinės gamybos baldai, yra viena iš žalių pasirinkimus. Tvarumas yra pabraukimą žodį apie žalia baldai. Galite sumažinti energijos sąnaudas, kai jūs perkate tokių baldų. Be to, jūs taip pat remti vietos ekonomikai, kai jūs perkate tokių baldų.

Pirkti regeneruotas baldai

Baldai, pagaminti iš perdirbto plastiko ar metalo yra dar vieną Zzielenieć galimybę. Nieko, kad galima perdirbti galėtų būti laikomi eco-friendly. Nors tai gali būti daug platus pareiškimą, perdirbimo iš tikrųjų reiškia, kad jūs naudojate mažiau išteklių. Su technologija, kaip sparčiai gerinti, perdirbtos medžiagos kokybę, taip pat pagerėjo žymiai.

Pirkti ne toksiškas arba mažo toksiškumo baldų

Pirkimo baldai yra ne toksiškas arba mažai toksiškas baigti gali sumažinti toksinių dujų emisijos. Tokių dujų galėtų būti gerai izoliuotas patalpoje, tais atvejais, kai toksinų negali pabėgti lengvai pavojų sveikatai. Ieškokite tinkamas patvirtinimas, kad būtų užtikrinta, kad jūs perkate baldai, neturi arba minimalus nuodingų cheminių medžiagų.

Pirkti derliaus arba naudojama baldų

Lengviausias būdas Zzielenieć yra pirkti derliaus baldai. Nors toks baldai yra mažai tikėtina, kad ateis su FPK sertifikavimas arba pagal patvirtintą medienos, vis dar jie gali turėti praėjo dešimtmečius, kai jie baigė, skleidžiantys toksinių dujų. Jūs taip pat neleistų mediena yra švaistomi, žemės užpildo, naudojant jūsų baldai. Aukštos kokybės derlius arba antikvariniai baldai yra labai prašoma po ir gali net parduoti jį jums nupirko jis kaina.

Going green is naujausią buzzword tarp baldų gamintojų. Tačiau gamybos aplinkos draugiškas baldai tik būtų sėkmingas, kai mes juos pirkti. Tai paskatins gamintojus pateikti daugiau tokių baldų.

Indijos baldų angos yra didmeninės Indijos baldų gamintojas ir eksportuotojas Indijos baldų didmeninės prekybos.Naršyti mūsų svetainę iš užsakymo mūsų restorano Indijos mediniai baldai iš jodhpur.

Rašyti komentarą